Regały paletowe zapewniają optymalne wykorzystanie miejsca i łatwy dostęp do składowanych na nich towarów, a także bezpieczeństwo pracowników. Są to produkty uniwersalne projektowane w podobny sposób na całym świecie, dzięki czemu pasują do każdego rodzaju palet o standardowych rozmiarach. Do ich zalet należy też modułowość. Można je łączyć i zestawiać w różnych konfiguracjach, dopasowując w ten sposób do kształtu i rozmiarów magazynów czy innych powierzchni, w których są ustawiane. W naszym sklepie znajdziesz regały paletowe na materiały niebezpieczne wraz z niezbędnymi dla nich akcesoriami.

Jako sklep BHP oferujemy regały magazynowe paletowe kilku rodzajów, o wymiarach standardowo dostosowanych do przechowywanych na nich towarach. Przy doborze służymy specjalistycznym doradztwem, abyś miał pewność, że zakupiona wersja odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie regały na materiały niebezpieczne w naszej ofercie są zgodne z obowiązującymi dla przechowywania danych materiałów normami. Nasz asortyment jest znacznie szerszy niż to, co widać na stronie sklepu, dlatego, jeśli nie możesz znaleźć jakiegoś produktu, po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Nasi doradcy z pewnością zaproponują Ci odpowiednie rozwiązanie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Regały paletowe na materiały niebezpieczne — charakterystyka

Regał magazynowy paletowy może być adaptowany na wiele sposobów. Te na substancje niebezpieczne z naszej oferty są dopuszczone do składowania szkodliwych dla wód materiałów i cieczy zapalnych. Ich dodatkowym wyposażeniem są wanny wychwytowe, które mogą być nakładane na trawersy regałów lub służyć jako wanny podłogowe.

Regał paletowy ramowy składa się z ocynkowanych ram oraz trawersów lakierowanych proszkowo, których wysokość można regulować. Wyposażenie w ograniczniki dosuwu na półkach zabezpiecza dodatkowo składowanie. Dzięki dodaniu akcesoriów jak kraty, półki długie lub krótkie czy tace stalowe na regale można ustawiać też pojedyncze pojemniki z materiałami niebezpiecznymi.

Regały paletowe rzędowe to najpopularniejszy rodzaj. Ich montaż jest prosty i szybki, są niedrogie i dają możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni. Nadają się do przechowywania materiałów niebezpiecznych na paletach, a także bez nich pod warunkiem zastosowania dodatkowych akcesoriów, np. stojaków do składowania beczek. Wszystkie regały paletowe mogą być powiększane o dodatkową pojemność poprzez dodanie odpowiednich modułów.

Regały paletowe na materiały niebezpieczne w ofercie Meridus

Regały paletowe z naszej oferty mogą służyć do składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i cieczy zapalnych. Są idealne do przechowywania beczek na europaletach lub paletach chemicznych oraz do przechowywania IBC. Dzięki ich stosowaniu zwiększa się wewnątrzzakładowa wydajność, bo pozwalają na oszczędność miejsca i przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy.

Oferta regałów paletowych jest stale uzupełniana i poszerzana. Nie wszystkie produkty pojawiają się od razu na stronie, dlatego, jeśli poszukujesz dowolnego rodzaju regału, skontaktuj się bezpośrednio z nami, a z pewnością będziemy mogli Ci go zaoferować. Dostępne są u nas między innymi regały na małe pojemniki czy regały na beczki.

Nie jesteśmy tylko sklepem z artykułami BHP, ale i profesjonalnym doradcą z zakresu artykułów ochrony zdrowia i życia w pracy oraz ochrony środowiska. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!