O firmie

O firmie

Kim jesteśmy i co robimy?

Pierwotnie MERIDUS zajmował się obsługą zakładów przemysłowych w branży transportu bliskiego, składowania materiałów niebezpiecznych, pracą na wysokościach, czy też ogólnie pracy w warunkach niebezpiecznych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2008 roku, nieprzerwanie zajmując się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów BHP – głównie odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej.

Gwarantujemy szeroki wybór Meridus SOI.

Misja firmy MERIDUS

Naszą misją jest bycie liderem dystrybucji odzieży roboczej premium na polskim rynku. Obecnie polski rynek doświadcza dużych braków takiej wysokojakościowej odzieży i obuwia, a zapotrzebowanie na te produkty jest ogromne. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb firm, które chcą zagwarantować swoim pracownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa

Nasze działania zmierzają do zapewniania fachowego doradztwa i dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które wspomagają firmy w czasie wykonywania prac w niebezpiecznych warunkach.

Wizja firmy MERIDUS

Wizją naszej firmy jest zagwarantowanie pracownikom warsztatów oraz zakładów produkcyjnych najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki odpowiedniemu doborowi odzieży i obuwia pracownicy wykonujący pracę w niebezpiecznych warunkach będą mogli odczuwać wygodę nawet wtedy, gdy ich praca będzie bardzo trudna i wymagająca. Nasze doświadczenie i wiedza są ukierunkowane na osiągnięcie stanu, w którym każdy pracownik wraca bezpiecznie do domu, do rodziny i pełen optymizmu zaczyna każdy kolejny dzień pracy.

Przedsiębiorstwo MERIDUS Sp. z o.o. Sp. k. tworzymy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, cały czas rozszerzając ofertę produktową i oferując coraz to nowsze, trwalsze i skuteczniejsze rozwiązania.