Dystrybutor 3M – sklep Meridus

Firma 3M to wielobranżowe amerykańskie przedsiębiorstwo o światowym zasięgu. W zakresie ich działalności leży m.in. ochrona zdrowia, bezpieczeństwo oraz przemysł. Meridus zaopatruje w produkty 3M z zakresu ochrony dróg oddechowych, głowy, oczu i słuchu.

Jesteśmy dystrybutorem marki 3M, w tym, artykułów BHP i wielu innych produktów. W naszym sklepie proponujemy konkurencyjne ceny i szeroki wybór – zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz kontaktu celem dobrania odpowiednich produktów.

Polecamy maski i półmaski 3M, ochronniki/nauszniki słuchu oraz kaski i wiele więcej. Poniżej pełna lista produktów 3M. Chętnie służymy profesjonalnym doradztwem. Nasza oferta wybiega szeroko poza produkty widoczne na stronie sklepu. Jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu meridus@meridus.pl. Z pewnością przedstawimy Państwu interesującą ofertę w konkurencyjnej cenie!


Firma 3M – producent z tradycjami

3M to firma mogąca poszczycić się ponad stuletnią obecnością na rynku. Powstała już w 1902 roku i od tamtej pory może pochwalić się wieloma osiągnięciami i wynalazkami, takimi jak:

  • wodoodporny papier ścierny,
  • taśma maskująca,
  • folia odblaskowa Scotchlite służąca do oznakowania dróg,
  • popularne karteczki samoprzylepne Post-It,
  • samoprzylepna, dwustronnie klejąca, akrylowa taśmy 3M VHB.

Po II Wojnie Światowej producent 3M otworzył nowe fabryki w Stanach, a następnie w Kanadzie, Meksyku, Australii i kilku krajach Starego Kontynentu. Obecnie ma biura i fabryki w 200 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

3M to skrót pochodzący od Minnesota Mining and Manufacturing Company. W tej chwili firma produkuje i dostarcza już ponad 55 000 artykułów przemysłowych dla różnych branż, w tym tworzywa sztuczne, folie okienne, dekoracyjne i graficzne (3M Carbon), produkty elektroenergetyczne i elektroniczne, a także środki ochrony indywidualnej (np. maski przeciwgazowe, maseczki przeciwpyłowe czy hełmy ochronne).

Produkty firmy 3M w ofercie sklepu Meridus

Dystrybutor BHP sklep Meridus oferuje wiele produktów marki 3M. Dystrybucja dotyczy artykułów ochronnych zgodnie z profilem sklepu. Proponujemy między innymi następujące firmowane przez 3M produkty:

  • hełm ochronny 3M G3000 NUV Solaris do ochrony głowy w budownictwie, leśnictwie i stanowiskach przemysłowych, gdzie wymagane jest dobre pole widzenia i doskonała wentylacja,
  • półmaska filtrująca FFP2 skutecznie chroniąca przed pyłami i mgłami,
  • wymienna osłona szyby 3M 6885 do prac brudzących szybę przy maskach 3M 6800 i 6900,
  • filtr przeciwpyłowy 3M P1 5911 chroniący przed niskimi poziomami cząstek unoszących się w powietrzu, łącznie z drobnym pyłem i mgiełką na bazie wody lub oleju,
  • plastikowe filtry przeciw gazom i oparom 3M 6054 do maseczek całotwarzowych.

3M to dystrybutor wielu akcesoriów BHP, których ofertę stale uzupełniamy i poszerzamy, dlatego, jeśli aktualnie nie widać na stronie produktu, którym są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Ten producent proponuje szeroki wybór artykułów do ochrony, np.: kask BHP 3M z okularami, spodnie, kurtki i bluzki robocze 3M, maty antyzmęczeniowe 3M, okulary BHP robocze 3M czy maski BHP 3M.

Meridus — niezawodny dystrybutor i doradca BHP

W naszym sklepie zajmujemy się nie tylko dystrybucją artykułów marki 3M i innych, ale też specjalistycznym doradztwem z zakresu zabezpieczeń BHP wymaganych w przedsiębiorstwach. Dzięki nam mogą mieć Państwo pewność co do właściwej ochrony zdrowia i życia w swoim zakładzie pracy oraz braku niekorzystnego wpływu na środowisko.

Bogaty asortyment naszego sklepu jest stale uzupełniany, a nasi doradcy chętnie pomagają przy wyborze produktów. Zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia dostępności poszukiwanych przez Państwa artykułów. Z przyjemnością przedstawimy ich ofertę!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5