Protekt – doskonałe zabezpieczenia szczególnie do pracy na wysokości

Dystrybutor Protekt – sklep Meridus

Sklep Meridus oferuje między innymi amortyzator bezpieczeństwa firmy Protekt z regulowaną linką, różnego rodzaju zestawy asekuracyjne, modele wykonane z taśmy poliamidowej, zestawy do prac głębokościowych, a także znaki ostrzegawcze, które można rozstawiać w miejscu pracy. Bezpieczeństwo i higiena pracy są niezwykle ważne. Nie wystarczy jednak przestrzegać tylko zaleceń, niezbędne jest stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, dopasowanych do rodzaju wykonywanej pracy.

Produkty firmy Protekt świetnie sprawdzą się dla dekarzy, pracowników budowlanych, ale mają też zastosowanie w przemyśle organicznym, czy górnictwie skalnym, a także pracach alpinistycznych. Firma Protekt jest producentem sprzętu ochrony indywidualnej, zwiększającego bezpieczeństwo pracy na wysokości. Została założona w 1989 r., zatem już od ponad 30 lat działa, by chronić pracowników w miejscu pracy. Produkuje urządzenia i systemy, które to zapewniają. Wszystkie produkty podlegają certyfikacji.

Jako dystrybutor BHP oferujemy szeroki wybór sprzętu zapewniającego ochronę podczas pracy na wysokościach i nie tylko. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy jego doborze, aby mieli Państwo pewność, że zakupione środki ochrony sprawdzą się w danym zastosowaniu. Wszystkie środki ochrony indywidualnej z naszej oferty są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Asortyment naszego sklepu jest znacznie szerszy niż widoczny na stronie. Jeśli poszukują Państwo innych produktów firmy Protekt lub dowolnego producenta, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu: +48 778 890 988 lub mailowo: zamowienia@meridus.pl. Nasi doradcy z pewnością znajdą i zaproponują rozwiązanie!


Protekt – doskonałe zabezpieczenia szczególnie do pracy na wysokości

Firma Protekt to polski producent specjalizujący się w systemach i urządzeniach zapewniających bezpieczeństwo pracy. Ich sprzęt jest szeroko wykorzystywany w wielu dziedzinach gospodarki, zarówno do zabezpieczania prac wysokościowych, jak i głębokościowych, a także w ratownictwie. Wszystkie urządzenia marki Protekt służące BHP zapewniają najwyższy poziom zabezpieczeń. Produkty certyfikowane posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa i znak CE, a przeznaczone do ochrony przed upadkiem — Certyfikaty Oceny Typu, przyznawane przez jednostki notyfikowane. Ponadto wiele artykułów posiada orzeczenia o przydatności w szczególnych warunkach, np. te używane w górnictwie czy strefach zagrożenia wybuchem.

Firma posiada kompleksową ofertę produktów niezbędnych do bezpiecznej pracy na wysokościach, takich jak:

  • szelki bezpieczeństwa Protekt, które zapewniają także swobodę ruchów użytkownikowi, niezbędna podczas wykonywania prac,
  • amortyzator bezpieczeństwa Protekt i regulowane linki, umożliwiające mocowanie do stałych konstrukcji;
  • uprząż Protekt,
  • punkt kotwiczenia Protekt,
  • drzewołazy Protekt,
  • urządzenie samohamowne Protekt.

Oferuje również podesty, rusztowania i drabiny ułatwiające wejście na wysokości oraz osłony krawędziowe, ochraniacze, rękawy ochronne. Ponadto urządzenia do instalowania liny i same liny robocze jako uzupełnienie od Protekt do urządzeń samohamownych i samozaciskowych. Sprzęt tej marki jest także wykorzystywany przez alpinistów.

Produkty firmy Protekt w ofercie sklepu Meridus

Bogatą ofertę produktów firmy Protekt oferuje sklep Meridus. Kilkaset dostępnych pozycji od szelek bezpieczeństwa z linką i amortyzatorem, przez maseczki i worki transportowe, aż po znaki ostrzegawcze marki Protekt, sprawia, że każdy może kompleksowo zabezpieczyć się przed przystąpieniem do prac na wysokościach. Mimo tak dużego wyboru stale uzupełniamy i poszerzamy asortyment tego producenta o nowe pozycje, dlatego, jeśli na stronie nie ma poszukiwanego przez Państwa produktu, prosimy o kontakt w celu dopytania o dostępność.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą artykułów BHP, ale i specjalistycznym doradztwem w zakresie prawidłowego zabezpieczenia życia i zdrowia pracowników oraz ochrony środowiska w przedsiębiorstwach. Korzystając z naszych porad, mają Państwo gwarancję właściwego zabezpieczenia BHP swojej firmy. Zapraszamy do współpracy!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.