Regały na beczki pozwalają na wygodne przechowywanie ich w pozycji leżącej lub stojącej odpowiednio do potrzeb. W zależności od wielkości umożliwiają przechowywanie kilku lub większej ilości beczek z różnymi materiałami. Mają solidną konstrukcję stalową i mogą być wyposażane w dodatkowe wymagane akcesoria ochronne, np. po dodaniu stalowych wanien regałowych można przechowywać w beczkach materiały niebezpieczne dla wód i ciecze zapalne. W naszym sklepie BHP znajdziesz różnego typu regały magazynowe do składowania beczek.

Nie jesteśmy tylko dystrybutorem, u którego kupisz regały magazynowe na beczki. Zapewniamy solidne, specjalistyczne doradztwo przy ich wyborze. Bierzemy pod uwagę wielkość i rodzaj beczek, które mają być składowane, a także materiały, które mają być w nich przechowywane. Dzięki temu masz pewność, że zakupisz u nas regały zgodne z normami obowiązującymi do przechowywania danych substancji. Nasza oferta jest znacznie większa niż część widoczna na stronie sklepu. Jeśli nie znajdujesz tu produktu, którego szukasz, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Z całą pewnością przedstawimy Ci adekwatną do potrzeb propozycję!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Regały na beczki — charakterystyka

Regały magazynowe do składowania beczek to jeden z rodzajów regałów na materiały niebezpieczne oferowanych przez nasz sklep. Mogą być stosowane w magazynach, zakładach przemysłowych, sklepach i wszystkich miejscach, w których istnieje potrzeba bezpiecznego przechowywania substancji niebezpiecznych. Dodatkowe wyposażenie w wanny wychwytowe odpowiedniego rodzaju umożliwia przechowywanie w nich różnych rodzajów materiałów jak:

  • ciecze zapalne,
  • agresywne chemikalia, np. kwasy czy ługi,
  • substancje niebezpieczne dla wód.

W naszym asortymencie dostępne są między innymi regały na beczki:

  • typ 120 – umożliwiające dwa poziomy składowania dla beczek 60 l,
  • typ 360 – umożliwiające trzy poziomy składowania dla beczek 60 l,
  • typ 540 – umożliwiające cztery poziomy składowania dla beczek 60 l,
  • typ 400 – umożliwiające dwa poziomy składowania dla czterech beczek 60 l lub dwóch 200 l,
  • typ 800 – umożliwiające dwa poziomy składowania dla sześciu beczek 60 l lub czterech 200 l.

Dodając takie akcesoria jak podstawki pojemnika i kurki do beczek przekształci się regały magazynowe na beczki w wygodne stacje poboru. Można też przechowywać na nich małe pojemniki i beczki jednocześnie na różnych poziomach, co ułatwiają tacki stalowe do stojaków.

Regały magazynowe na beczki w ofercie Meridus

Regały na beczki z naszej oferty w zależności od typu umożliwiają bezpieczne składowanie beczek o różnych pojemnościach nawet na kilku poziomach. Są to produkty solidne i trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przechowywanie beczek w ten sposób jest bezpieczne i wygodne, a przy zastosowaniu odpowiednich dodatków można też stworzyć praktyczne punkty poboru materiałów z beczek.

Oprócz regałów magazynowych na beczki możemy zaproponować też: regały paletowe na materiały niebezpieczne czy regały na małe pojemniki. Stale poszerzamy i uzupełniamy nasz asortyment, dlatego nie wszystkie dostępne produkty są od razu widoczne na stronie. Jeśli nie możesz znaleźć tu regału, którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nie jesteśmy tylko dystrybutorem artykułów BHP. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelne profesjonalne doradztwo z zakresu artykułów ochrony zdrowia i życia w pracy oraz ochrony środowiska. Zapraszamy do współpracy!