Ochrona dróg oddechowych

Maska ochronna na twarz stanowi jeden z niezbędnych elementów ochrony górnych dróg oddechowych i jest jednocześnie niezbędnym środkiem ochrony osobistej wymaganym w wielu branżach. Maska ochronna na twarz dostępna jest w wielu wariantach do wyboru. Proponujemy półmaski ochronne i wkłady filtrujące dopasowane względem czynników zagrażających.

Maski ochronne z tego katalogu są produktami najwyższej jakości. To wyroby znanych w branży marek: bezpieczne i certyfikowane. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak samodzielnie dopasować poziom filtracji do zanieczyszczeń obecnych w miejscu pracy – zapraszamy do kontaktu! Chętnie podpowiemy, jaki zakres ochrony wskazują przepisy BHP.

Wyświetlanie 1–15 z 84 wyników

Środki ochrony dróg oddechowych

Maska ochronna ma za zadanie chronić górne drogi oddechowe przed działaniem szkodliwych substancji: oparami chemicznymi, pyłami, dymem i innymi substancjami oraz zanieczyszczeniami fruwającymi w powietrzu. Oferujemy maski robocze jednorazowe i maseczki ochronne wielorazowe, z wymiennymi wkładami filtrującymi. Półmaska ochronna jest jednym z niezbędnych elementów zabezpieczających pracowników z branży przemysłowej, chemicznej, farmaceutycznej itp.

Jeżeli żadne maski z filtrem umieszczone w ofercie naszego sklepu nie spełniają Państwa oczekiwań – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Możemy zamówić produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Ochrona dróg oddechowych BHP – maski filtrujące i inne akcesoria

Maski ochronne przeciwpyłowe i inne maski zabezpieczające nie są jedynymi z produktów, jakie oferujemy. Jako bezpośredni dystrybutor BHP proponujemy również:

Poza sprzedażą produktów BHP i PPOŻ świadczymy profesjonalną obsługę doradczą. Z chęcią pomożemy w dopasowaniu odpowiedniej ochrony do wymagań obowiązujących w branży.