Sklep BHP Opole

Interesuje Cię sprawdzony sklep BHP Opole? Nie musisz się już zastanawiać, który wybrać! Z nami nie będziesz narzekać na wadliwy sprzęt czy odzież roboczą. Nasza hurtownia BHP Opole charakteryzuje się doskonałą obsługą wszystkich gałęzi przemysłu, w których niezbędna jest ochrona miejsc pracy. Zaopatrujemy na rynku między innymi warsztaty, zakłady mechaniczne, firmy budowlane, a także wiele innych miejsc, w których bezpieczeństwo pracowników jest rzeczą najważniejszą. Nasz sklep stawia na najwyższą jakość towarów. Oferujemy produkty klasy premium od światowych liderów zajmujących się produkcją artykułów BHP i odzieży roboczej.

sklep-bhp-opole

Firma Meridus jako dystrybutor BHP nie tylko oferuje ubrania i inne produkty BHP, ale też służy specjalistycznym doradztwem przy ich wyborze. Nasz sklep z odzieżą roboczą w Opolu oferuje asortyment najwyższej jakości, który odpowiada obowiązującym normom bezpieczeństwa. W ofercie jest znacznie więcej artykułów niż widać na stronie. Jeżeli w danej chwili nie możesz znaleźć tu potrzebnych Ci artykułów, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Z pewnością znajdziemy i dostarczymy Ci potrzebne produkty!

Sklep BHP Opole — doświadczony dostawca artykułów do ochronnych

Co posiadamy w swojej ofercie? Oferujemy przede wszystkim odzież BHP w Opolu, w tym:

  • środki ochrony indywidualnej,
  • rękawice oraz obuwie robocze,
  • spodnie robocze,
  • kombinezony ochronne,
  • bluzki z długim i krótkim rękawem, jak i również wiele innych produktów i nowoczesnych rozwiązań.

Znajdziesz u nas ubrania i buty robocze od znanych i cenionych w branży BHP producentów, między innymi firm: 3M, Sara Workwear, Active Gear, Dykeno czy Wurth. Bezpieczeństwo pracowników to priorytet w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa, który pomagają zapewnić artykuły BHP z naszego sklepu w Opolu. Kompleksowo zaopatrujemy zarówno ogromne zakłady pracy, jak i małe przedsiębiorstwa.

Odzież robocza, którą oferujemy w Opolu, może być wykorzystywana w każdej branży, na przykład: budowlanej, spawalniczej, farmaceutycznej czy lakierniczej. Odzież ochronna natomiast musi być stosowana w zakładach, w których podczas pracy wykorzystywane są substancje niebezpieczne. Bez względu na rodzaj działalności, jaką prowadzisz w Opolu, nasz sklep BHP jest miejscem, w którym zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci produkty.

Hurtownia BHP Opole — wszystkie artykuły w jednym miejscu

Artykuły BHP w Opolu, które oferuje nasz sklep to nie tylko odzież ochronna i robocza, ale i szereg produktów służących do zapewnienia bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas między innymi:

Dzięki zgromadzeniu wszystkich niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa pracy artykułów w jednym miejscu oszczędzasz swój czas i finanse. Nie musisz już szukać i zamawiać każdego z nich osobno w wielu hurtowniach! U nas znajdziesz wszystko, co potrzebne dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom podczas pracy.

Meridus — sklep BHP Opole godny polecenia!

Skupiamy się na możliwie jak najszybszej obsłudze klienta na terenie Opola, a także wszystkich innych miast w Polsce. Dzięki temu, że jesteśmy szybko rozwijającą się hurtownią BHP, zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Dowodzi to, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu i nie boimy się nowych wyzwań. Obsługujemy duże i małe firmy. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy będą gotowi skorzystać z naszej pomocy. Z uwagi na oszczędność czasu, polecamy dokonywanie zakupów drogą internetową. Czas to pieniądz, a my wiemy, jak ważny jest on dla firm i osób prywatnych, które obsługujemy. Sklep BHP Opole zaprasza do zapoznania się z ofertą, jak również do kontaktu z naszymi pracownikami.

Nie jesteśmy zwykłą hurtownią BHP. Nasze doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie klientom profesjonalnego doradztwa  z zakresu aktualnie wymaganych w firmach zabezpieczeń z dziedziny ochrony życia i zdrowia oraz ochrony środowiska. Korzystając naszych usług, masz pewność, że Twoja firma spełnia wszystkie wymogi BHP. Polecamy naszą pomoc jako dostawcy i doradcy BHP!