Katalogi

ARDON SAFETY Sp. z o.o.

Firma ARDON należy do czołowej grupy firm zajmujących się sprzedażą odzieży roboczej, ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na terenie środkowej Europy. Firma powstała w 2000 roku w ramach kontynuacji dotychczasowej działalności handlowej Pana Tomáša Voženílka, który od połowy lat 90 prowadził aktywności w obszarze dostarczania środków i wyposażenia BHP. W 2010 roku do spółki ARDON SAFETY przystąpił koncern KHTG s.a. i do dnia dzisiejszego jest większościowym udziałowcem.

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ KATALOG_ODZIEŻ ROBOCZA

 

Buty ATLAS 

Fabryka obuwia ATLAS® w Dortmundzie należy do wiodących producentów obuwia ochronnego w Europie. Jako specjaliści w zakresie obuwia dysponujący wieloletnim doświadczeniem produkują obuwie ochronne przystosowane do potrzeb poszczególnych branż. Wszystkie buty firmy  Atlas odznaczają się bardzo wysoką jakością i są dokładnie przystosowane do potrzeb  klientów.

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ KATALOG

 

BEIAN LOCK

Założona na początku 2011 r., Guangzhou Beian Lock Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem rozwiązań z zakresu blokowania maszyn i urządzeń przemysłowych na czas przestoi technologicznych oraz innych serwisów. Beian Technology jest mocno zaangażowany w propagowanie koncepcji bezpieczeństwa pracy poprzez stosowanie systemu lock out tag out w przemyśle. Do szerokiej gamy produktów zaliczamy blokady służące do blokowania różnych zaworów oraz zawieszki i kłódki bezpieczeństwa. Producent posiada stosowne certyfikaty ROHS i CE uprawniające go do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ KATALOG

CEMO

Ochrona ludzi i natury ma dla CEMO najwyższy priorytet. Bezpieczne magazynowanie niebezpiecznych substancji takich, jak paliwa i smary, to cel naszych działań. CEMO projektuje produkty do magazynowania niebezpiecznych substancji, spełniające wszystkie wymogi prawne, i łączące bezpieczeństwo z praktycznością i doskonałą poręcznością.

Ponieważ jesteśmy prekursorem w zakresie magazynowania substancji niebezpiecznych, można po nas oczekiwać nowoczesnych technologii pojemników magazynowych, najwyższej jakości i doskonałego serwisu. Znamy wymagania obowiązujące dla substancji, które zamierzają Państwo magazynować, i dostarczamy produkty dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb.

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ KATALOG

 

 

CRYNOLINE

Profesjonalne drabiny na lata – wysokiej jakości, odporne na korozję.

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ KATALOG