Sklep BHP Zabrze

Potrzebny Ci sklep BHP Zabrze, a nie wiesz, na który się zdecydować? Jeśli szukasz odzieży roboczej bądź artykułów BHP najwyższej jakości sprawdź naszą ofertę. Działamy na rynku już od długiego czasu i dobrze znamy jego potrzeby. W asortymencie mamy duży wybór artykułów. Naszym priorytetem jest troska o Klienta, zapewniamy sprawną i szybką obsługę, bo wiemy, jak ważny w biznesie jest czas.

sklep-bhp-zabrze

Jako dystrybutor BHP łączymy sprzedaż odzieży roboczej i artykułów BHP w Zabrzu z kompleksowym doradztwem przy ich wyborze. Gwarantujemy zgodność oferowanych przez nas produktów z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Nasza oferta jest stale uzupełniana i poszerzana, dlatego na stronie nie zawsze widać wszystkie dostępne pozycje. Jeśli szukasz rodzaju ubrania roboczego czy artykułu niewidocznego na stronie, zadzwoń do nas pod numer +48 (77) 44 55 611 lub wyślij mail pod adres: zamowienia@meridus.pl. Nasi doradcy z pewnością przedstawią Ci odpowiednie i korzystne cenowo rozwiązanie.

Sklep BHP Zabrze — odzież robocza i ochronna

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Nieodłącznym elementem jest przy tym odzież robocza i ochronna, którą oferuje w Zabrzu nasz sklep BHP. Wśród bogatego asortymentu możemy wyróżnić:

  • bluzy z długim rękawem,
  • bluzki z krótkim rękawkiem,
  • spodnie robocze,
  • buty robocze,
  • kombinezony ochronne,
  • rękawice robocze.

Odzież i buty BHP pochodzą od uznanych na rynku producentów oferujących wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów, np. firm: 3M, Active Gear, Dykeno czy Wurth. Z naszej oferty korzystają zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i niewielkie przedsiębiorstwa rodzinne.

Ubrania i obuwie robocze z naszego sklepu BHP w Zabrzu sprawdzą się praktycznie w każdej branży, między innymi budowlanej, lakierniczej, spawalniczej czy farmaceutycznej. Odzież ochronna może być używana podczas pracy z substancjami niebezpiecznymi. Wymóg jej stosowania mają wszystkie zakłady używające ich przy produkcji lub składujące.

U nas zaopatrzysz się także we wszystkie niezbędne artykuły BHP bez względu na to, w jakiej branży działasz.

Sklep BHP Zabrze — artykuły ochrony życia i zdrowia

Artykuły BHP w naszym sklepie w Zabrzu to kolejna grupa oferowanych produktów. Posiadamy między innymi niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych:

Sklep z ubraniami roboczymi i artykułami BHP w Zabrzu jest miejscem, w którym znajdziesz wszytko co niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa sobie i pracownikom.

Sklep BHP Meridus w Zabrzu — dobry wybór

Nasz sklep BHP Zabrze zaopatrzony jest w asortyment klasy premium. Od rękawic ochronnych po odzież roboczą, sprawdzającą się w każdych warunkach. Gwarantujemy największy wybór produktów i doskonałą obsługę. Nasi pracownicy chętnie doradzają i podpowiadają najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni BHP w Zabrzu, a jeśli nie ma tam poszukiwanych artykułów, do kontaktu z nami.

Nie jesteśmy tylko sklepem z artykułami BHP. Wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam świadczenie doradztwa dla Klientów z zakresu wymaganych prawem zabezpieczeń w dziedzinie ochrony zdrowia i życia, a także ochrony środowiska. Współpraca z nami daje Ci gwarancję właściwej pod względem BHP ochrony w firmie.