Sklep BHP Tychy

Prowadzisz prace remontowe bądź budowlane w Tychach i potrzebujesz zaopatrzyć swoich pracowników w odzież roboczą? Meridus — sklep BHP Tychy, oferuje szeroką gamę artykułów BHP, idealnie nadających się do każdej pracy związanej z narażeniem na warunki niebezpieczne dla zdrowia. Nasza hurtownia BHP daje gwarancję dostarczenia produktów wysokiej klasy w połączeniu z przystępnymi cenami. Tworzy to idealny duet, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jako dystrybutor BHP nie tylko oferujemy odzież i artykuły BHP, ale też służymy specjalistycznym doradztwem przy ich doborze. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione w naszej hurtowni odzieży roboczej w Tychach artykuły są najwyższej jakości i odpowiadają obowiązującym normom bezpieczeństwa. Nasza oferta jest znacznie szersza niż ta widoczna na stronie. Jeśli nie widzisz tu potrzebnych Ci artykułów, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Nasi doradcy z pewnością przedstawią Ci odpowiednią ofertę!

Sklep BHP Tychy — niezawodny dostawca artykułów ochronnych

Bezpieczeństwo pracowników stanowi podstawowy aspekt prawidłowego funkcjonowanie każdej firmy. Nasze artykuły i odzież BHP pomogą zatroszczyć się o ich zdrowie. Odzież robocza, którą znajdziesz w naszym katalogu to między innymi:

  • bluzki z długim i krótkim rękawem,
  • kombinezony robocze,
  • kurtki,
  • szorty,
  • buty robocze,
  • spodnie robocze,
  • rękawice robocze,
  • kombinezony ochronne i wiele innych rodzajów odzieży ochronnej.

Jako dostawca starannie wybieramy produkty najlepszej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak: 3M, Active Gear, Dykeno, Wurth czy Sara Workwear i wielu innych. U nas kompleksowo zaopatrzą się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy rodzinne.

Ubrania robocze z naszego sklepu BHP w Tychach sprawdzą się praktycznie w każdej branży, między innymi: budowlanej, lakierniczej, spawalniczej czy farmaceutycznej. Odzież ochronna może być używana w zakładach produkcyjnych, przemysłowych i innych, w których składowane lub używane są substancje niebezpieczne i istnieje wymóg stosowania artykułów BHP. Niezależnie od branży, w której działają nasi klienci, u nas znajdą wszystkie niezbędne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co jeszcze oferuje nasz sklep BHP Tychy?

Nasza oferta dotyczy nie tylko odzieży i obuwia roboczego, ale także całej gamy produktów zapewniających bezpieczeństwo w przemyśle takich jak na przykład sorbenty. W Tychach w sklepie BHP Meridus znajdziesz między innymi:

Wszystkie potrzebne artykuły BHP w jednym miejscu oszczędzą Twój czas i pieniądze. Bez konieczności poszukiwań poszczególnych produktów w różnych hurtowniach i płacenia za wiele dostaw, szybko zapewnisz bezpieczeństwo pracy w swojej firmie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu BHP w Tychach?

Nasz sklep BHP w Tychach to przede wszystkim zespół ekspertów, dla których żadne zadanie nie stanowi problemu. Kiedy nie możesz podjąć decyzji przy wyborze produktu, zdaj się na naszych pracowników. Bardzo chętnie doradzą Ci, co jest dla Ciebie najlepsze. Hurtownia BHP Tychy zachęca do zapoznania się z bogatym wyborem posiadanych produktów, a w przypadku jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości przy wyborze do kontaktu z pracownikami.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem z artykułami BHP. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają świadczyć klientom profesjonalne doradztwo w dziedzinie wymaganych w przedsiębiorstwach zabezpieczeń z zakresu ochrony życia i zdrowia, a także ochrony środowiska. Z nami możesz mieć pewność co do właściwej pod względem BHP ochrony swojej firmy. Skorzystaj z usług Meridus sprawdzonego dostawcy, doradcy i sklepu BHP!