Buty robocze

Profesjonalne buty robocze, zgodne z wymaganiami przepisów BHP obowiązujących na stanowisku pracy są jednym z niezbędnych elementów środków ochrony osobistej pracowników. W naszej ofercie można kupić wygodne i oddychające buty BHP od rekomendowanych w branży marek.

Obuwie robocze, które proponujemy to modele zawodowe, ochronne i bezpieczne z kategorii S, P i O. Oferujemy obuwie BHP wielu klas – jeżeli nie posiadają Państwo wiedzy, jak samodzielnie dopasować poziom ochrony buta do czynników zagrażających w miejscu pracy – zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści służą fachowym wsparciem doradczym!

Wyświetlanie 1–15 z 245 wyników

Buty robocze z podnoskiem i bez podnoska

Jeżeli w branży konieczne jest noszenie obuwia z podnoskiem (buty robocze z blachą), polecamy lekkie buty robocze ze wzmocnieniem wykonanym z tworzywa kompozytowego. To buty ochronne nieco lżejsze od alternatywnych modeli z podnoskiem stalowym. Oferujemy trzewiki robocze, półbuty z krótszą cholewka i inne modele obuwia BHP. Kiedy wysoka ochrona przed zgnieceniem i uderzeniem placów nie jest priorytetem – polecamy profesjonalne buty robocze bez podnoska np. z antypoślizgową podeszwą, czy powłoką antystatyczną.

Jeśli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Z pewnością znajdziemy wygodne buty robocze dopasowane do potrzeb branży i indywidualnych preferencji.

Buty robocze męskie i buty robocze damskie znanych w branży BHP marek

Obuwie ochronne z naszej oferty jest nie tylko bezpieczne i zgodne z aktualnymi przepisami BHP i normami jakościowymi, ale również modne i współczesne. Buty robocze sportowe, buty z metalowym podnoskiem, buty robocze bez blachy, a także modele obuwia zawodowego (np. do gastronomii, czy branży medycznej) to tylko kilka z przykładowych propozycji z naszej oferty!

Jako dystrybutor BHP możemy zaoferować szeroki wybór butów roboczych dla wszystkich branż, w tym:

Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego obuwia BHP. Wszystkie oferowane modele wyróżnia najwyższa jakość, bezpieczeństwo, wygoda i… pełna zgodność z obowiązującymi przepisami! Zapraszamy do składania zamówień.