Sklep BHP Żory

Potrzebujesz wysokiej jakości odzieży roboczej lub artykułów BHP? Meridus — sklep BHP Żory ma wszystko, czego potrzebujesz! Zajmujemy się sprzedażą  odzieży roboczej i artykułów BHP na terenie całej Polski. Przykładamy dużą wagę do obsługi Klientów, zwłaszcza terminowości dostaw, bo wiemy, jak ważny podczas prowadzenia firmy jest czas. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc przy wyborze i sprostać nawet najbardziej wymagającemu zamówieniu.

Nie jesteśmy tylko dystrybutorem BHP, ale i doradzamy Klientom jak dobrać odpowiednie do ich potrzeb produkty. Wszystkie artykuły BHP i ubrania robocze spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Nasza oferta jest znacznie większa niż część widoczna na stronie, dlatego, jeśli nie możesz czegoś znaleźć, skontaktuj się bezpośrednio z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Nasi doświadczeni sprzedawcy znajdą odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie!

Sklep BHP Żory — wysokiej jakości odzież robocza i ochronna

Nasza hurtownia BHP Żory zapewnia odzież ochronną i roboczą, która jest niezbędna do stworzenia pracownikom prawidłowych i bezpiecznych warunków pracy. Dostępne są u nas między innymi:

  • buty robocze,
  • spodnie robocze,
  • rękawice robocze,
  • kombinezony ochronne,
  • kurtki,
  • bluzki z długim i krótkim rękawem.

Odzież BHP w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, pochodzące od wyspecjalizowanych w branży firm, między innymi: Wurth, 3M, Sara Worwear, Active Gear czy Dykeno. W naszym sklepie z ubraniami roboczymi w Żorach mogą zaopatrywać się przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne każdej wielkości.

Mamy odzież roboczą, która sprawdzi się w wielu sektorach, między innymi budowlanym, lakierniczym, spawalniczym czy farmaceutycznym. Do pracy w zakładach składujących lub wykorzystujących substancje niebezpieczne, mamy wymaganą przepisami odzież ochronną. W naszym szerokim asortymencie z pewnością znajdziesz potrzebne Ci produkty, niezależnie od działalności, jaką prowadzisz.

Sklep BHP Żory — szeroki wybór artykułów ochronnych

Buty i ubrania robocze to tylko część oferty BHP naszego sklepu w Żorach. Posiadamy również wiele artykułów mających za zadanie ochronę pracowników i środowiska podczas pracy. Dostarczamy między innymi:

Wszystkie niezbędne artykuły BHP w jednym sklepie, to dla Klientów oszczędność czasu i pieniędzy, których nie muszą wydawać na wiele dostaw z różnych hurtowni. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego opłaca się korzystać z usług sklepu BHP Meridus w Żorach?

Nasz sklep cieszy się doskonałą opinią Klientów, ceniących wysoką jakość oferowanej odzieży roboczej i artykułów BHP. Z naszych usług chętnie korzystają małe i duże firmy przemysłowe, zakłady produkcyjne czy warsztaty. Cenią sobie duży asortyment i dostępność nowoczesnych rozwiązań z dziedziny BHP. Nie bez znaczenia jest również fachowa pomoc doradców w razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu lub jego niedostępnością na stronie.

Meridus to nie tylko dystrybutor artykułów BHP, ale również specjalistyczny doradca w zakresie aktualnie wymaganych zabezpieczeń ochrony zdrowia i życia oraz ochrony środowiska. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twoja firma spełni wszystkie wymogi pod względem BHP!