Sklep BHP Katowice

Nasz sklep BHP Katowice zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów BHP oraz odzieży roboczej. Na rynku funkcjonujemy od wielu lat, powstaliśmy bowiem w 2008 roku. Długa droga, którą przeszliśmy, utwierdziła nas w przekonaniu, że polski rynek potrzebuje wysokiej klasy odzieży roboczej, która będzie służyć przez wiele lat. W ofercie naszej hurtowni BHP Katowice mamy między innymi: spodnie, szorty, kurtki robocze, kombinezony robocze, kamizelki, odzież ostrzegawczą, polary, bluzy, swetry i bluzki z długim oraz z krótkim rękawem. W katalogu naszego sklepu z odzieżą roboczą w Katowicach można znaleźć ogromny wybór artykułów BHP i środków ochrony indywidualnej pochodzących od znanych i cenionych producentów, między innymi: JSP Safety, 3M, Active Gear, Dykeno, Sara Workwear czy Wurth.

Jako dystrybutor BHP nie tylko sprzedajemy ubrania i artykuły BHP firmom w Katowicach, ale oferujemy dodatkowo specjalistyczne doradztwo podczas ich doboru. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione u nas produkty spełniają wymagane normy bezpieczeństwa i jakości. Nasza oferta jest dużo szersza niż jej widoczna na stronie część. Jeżeli więc nie ma tu aktualnie interesującego Cię artykułu, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Nasi doświadczeni doradcy z pewnością przedstawią Ci odpowiednią propozycję!

Sklep BHP Katowice — pewny dystrybutor artykułów ochronnych

Zagwarantowanie bezpiecznej pracy jest filarem prawidłowego funkcjonowania w każdym przedsiębiorstwie. Wszystkie niezbędne do tego artykuły znajdziesz w naszej hurtowni BHP w Katowicach. Dzięki nim nie tylko zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom, ale wypełnisz obowiązki wynikające z przepisów dotyczących ochrony środowiska. Znajdziesz u nas między innymi:

Teraz wszystko to dostaniesz w Katowicach w naszym sklepie BHP! Oszczędzi Ci to czasu, poświęcanego na przeszukiwanie ofert innych podmiotów oraz pieniędzy, które trzeba by wydać na wiele dostaw z różnych hurtowni.

Sklep BHP Katowice — bogata odzieży ochronnej i roboczej

Bezpieczeństwo pracowników oprócz wymienionych wyżej produktów, zapewnia właściwie dobrana odzież robocza i ochronna, którą również znajdziesz w naszym sklepie BHP w Katowicach. Oferujemy szeroki wybór produktów, między innymi:

  • buty robocze,
  • spodnie robocze,
  • rękawice robocze,
  • kombinezony ochronne i inne rodzaje odzieży ochronnej.

Ubrania robocze z naszego sklepu to produkty, które sprawdzą się we wszystkich branżach. Mogą ich używać pracownicy budowlani, spawacze, lakiernicy czy farmaceuci. Zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort pracy. W zakładach gdzie składowane lub używane są substancje niebezpieczne, niezbędna jest odzież ochronna, w którą również zaopatrzysz się w naszej hurtowni BHP. Oferujemy wszelkiego rodzaju rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni odzieży roboczej w Katowicach zarówno duże zakłady produkcyjne, jak i małe przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep BHP w Katowicach?

Szeroka gama produktów w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta, którą oferujemy, daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Nasi doradcy chętnie służą profesjonalną pomocą podczas wyboru odpowiednich artykułów BHP. W ramach troski się o bezpieczeństwo pracowników naszych klientów, na naszej stronie można znaleźć zakładkę z normami i przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Sklep BHP Katowice oferuje swoje usługi podmiotom gospodarczym z tego miasta, a dzięki sprzedaży internetowej, obejmuje swym zasięgiem również teren całego kraju.

Nie jesteśmy tylko zwykłą hurtownią z artykułami BHP. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wiedzy możemy zaoferować klientom specjalistyczne doradztwo z zakresu aktualnie wymaganych w firmach zabezpieczeń dotyczących ochrony życia i zdrowia oraz ochrony środowiska. Skorzystaj z naszych usług, aby mieć pewność, że Twoja firma spełnia wszystkie wymogi BHP. Meridus to sprawdzony dystrybutor i doradca z tej dziedziny!