Sklep BHP Lubin

Szukasz hurtowni BHP w Lubinie lub okolicy? Meridus — sklep BHP Lubin to miejsce, w którym kompleksowo wyposażysz siebie lub swoich pracowników i zapewnisz bezpieczne warunki pracy w swoim zakładzie. Oferujemy szeroką gamę artykułów BHP, w tym: odzież roboczą, odzież chłodzącą, czy środki ochrony indywidualnej producenta JSP Safety. Oprócz dużego wyboru produktów wyróżniamy się szybką i terminową dostawą w całej Polsce i Lubinie. Nasz sklep BHP dba o zadowolenie Klientów, łącząc wysoką jakość usług i towarów z przystępnymi cenami.

sklep-bhp-lubin

Dystrybutor BHP Meridus to nie tylko hurtownia, oferujemy także specjalistyczne doradztwo przy doborze odzieży i artykułów BHP. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione u nas produkty są najwyższej jakości i odpowiadają obowiązującym normom bezpieczeństwa. Nasza oferta jest stale uzupełniana i znacznie szersza niż ta, którą widzisz na stronie. Jeśli więc nie możesz znaleźć tu potrzebnych Ci artykułów, skontaktuj się z nami: telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Z pewnością przedstawimy Ci interesujące propozycje!

Sklep BHP Lubin — niezawodny dostawca odzieży roboczej

Zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa i odpowiednich warunków pracy jest podstawowym obowiązkiem każdej firmy. W naszym sklepie BHP w Lubinie dostępne są wszystkie rodzaje odzieży roboczej oraz ochronnej. Znajdziesz tu między innymi:

  • buty robocze,
  • kombinezony ochronne,
  • rękawice robocze,
  • spodnie robocze,
  • bluzki z długim i krótkim rękawem,
  • kombinezony robocze,
  • kurtki,
  • szorty.

Artykuły BHP w naszej ofercie pochodzą od uznanych producentów, takich jak: Dykeno, 3M, Wurth, Active Gear czy Sara Workwear. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty duże i małe przedsiębiorstwa, a także osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze.

Odzież robocza i ochronna z naszego sklepu BHP w Lubinie sprawdzi się w bardzo wielu branżach, np.: spawalniczej, budowlanej, lakierniczej czy farmaceutycznej. Jej używanie jest wymogiem w zakładach pracy, w których stosowane lub składowane są substancje niebezpieczne. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, znajdziesz u nas wszystkie niezbędne artykuły BHP.

Kompleksowa oferta sklepu BHP Meridus w Lubinie

Ubrania robocze to tylko część naszego asortymentu. Artykuły BHP dostępne w naszym sklepie w Lubinie zapewniają bezpieczeństwo w przemyśle, np. służące do absorpcji niekontrolowanych wycieków materiałów niebezpiecznych sorbenty, w tym sorbenty chemiczne, sorbenty do oleju, sorbenty uniwersalne, czyściwa i całe zestawy sorbentów. Oprócz nich znajdziesz u nas m.in.:

Wszystko to zapewni spełnienie wymogów bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Nasz sklep BHP Lubin to  kompleksowa oferta w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na długie poszukiwania ani płacić za wiele dostaw z innych hurtowni. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię BHP Lubin?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób na co dzień, musi ryzykować swoim zdrowiem. Istnieje wiele zawodów, w których ryzyko jest nieodłączną częścią pracy. Nasz sklep BHP Lubin daje gwarancję jakości na każdy produkt. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie, dzięki firmie Meridus będziesz mógł zatroszczyć się o dobry stan zdrowia swoich pracowników lub swój. Nasze usługi oferujemy małym i dużym firmom.

Wiemy, że w biznesie nie ma czasu na opóźnienia, dlatego wszystkie artykuły BHP czy odzież roboczą dostarczmy terminowo w możliwie najkrótszym czasie. Nasz wyszkolony zespół ekspertów służy w razie potrzeby radą każdemu Klientowi. Gorąco zapraszamy do przejrzenia listy naszych artykułów i w razie potrzeby do kontaktu z naszą hurtownią BHP.

Nie jesteśmy tylko sklepem z artykułami i odzieżą BHP. Oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresu aktualnie wymaganych w firmach zabezpieczeń ochrony życia i zdrowia oraz ochrony środowiska. Współpracując z nami, masz pewność co do spełniania wymogów BHP. Skorzystaj z usług Meridus — doświadczonego dystrybutora i doradcy BHP!