Niektóre materiały wymagają specjalistycznych pojemników do przechowywania i transportu. Baniaki to pojemne i trwałe zbiorniki, które nadają się do przechowywania  różnorodnych cieczy. Wykonane z solidnych materiałów zbiorniki, są odporne na działanie różnych substancji. Stanowią często niezbędny element wyposażenia wielu firm, czy gospodarstw. Umożliwiają gromadzenie i bezpieczne przechowywanie paliwa i innych niebezpiecznych substancji.

Nasz sklep prowadzi sprzedaż akcesoriów BHP i zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwych sprzętów. Oferujemy m.in. pojemniki do przechowywania i transportu niebezpiecznych materiałów, w tym baniaki – sklep internetowy stale poszerza swój asortyment. Pełna oferta sklepu jest znacznie szersza niż produkty widoczne na stronie. Jeżeli szukasz  konkretnego produktu, a nie jest on dostępny w sklepie – zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji pod nr telefonu +48 778 890 988 lub poprzez e-mail – zamowienia@meridus.pl. Zapytaj naszych doradców o dostępne w sklepie baniaki – cena z pewnością mile Cię zaskoczy. Z chęcią przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Baniaki BHP – bezpieczeństwo w zgodzie z przepisami

Bezpieczne przechowywanie szkodliwych substancji, w tym paliw płynnych regulowane jest konkretnymi przepisami. Baniaki, zbiorniki na olej napędowy, butelki dozujące na płyny muszą być wykonane z materiałów odpornych na działanie szkodliwych cieczy. W naszym sklepie znajdziesz pojemniki wykonane m.in. z polietylenu, który jest w pełni odporny na wpływ chemikaliów. Baniaki na paliwo dostępne w ofercie są zgodne z EPA, obsługą SPCC, posiadają niezbędne kody przeciwpożarowe. Ponadto zakupisz u nas pojemniki takie jak:

  • baniaki plastikowe;
  • jednobębnowe zbiórki – baniaki o pojemności 200 l;
  • pojemniki zabezpieczające stalowe;
  • pojemniki zabezpieczające warsztatowe.

Baniaki do przechowywania i transportu

Pojemniki tj. jednobębnowe zbiórki BHP są przystosowane do przechowywania materiałów niebezpiecznych niezależnie od warunków zewnętrznych. Posiadają pokrywy zabezpieczające przed niekontrolowanym dostępem i trudnymi warunkami pogodowymi. Wybierając produkty od sprawdzonych dostawców, masz gwarancję bezpieczeństwa oraz pewność, że produkt posiada wymagane podczas kontroli atesty i certyfikaty.

Meridus to nie tylko dystrybutor BHP. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów zapewniających komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!