W naszej ofercie znajdują się zbiorniki magazynowe i na odpady wielu rodzajów, m.in. zbiorniki na olej napędowy czy opałowy. Stanowią one doskonałe rozwiązanie do przechowywania lub dystrybucji np. wody, środków chemicznych, nawozów płynnych w gospodarstwach rolnych lub przedsiębiorstwach. Dostępne są różne rozmiary i pojemności tych produktów, nie będzie więc problemu z doborem odpowiedniego do potrzeb i wymogów Twojej firmy.

Jako dystrybutor BHP Meridus oferuje zbiorniki magazynowe wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Przy wyborze właściwego służymy specjalistycznym doradztwem. Zapewniamy, że każdy zakupiony u nas zbiornik jest zgodny z normami obowiązującymi dla przechowywanych w nim cieczy. Oferta naszego sklepu internetowego jest znacznie bogatsza niż widoczna na stronie. Stale uzupełniamy ją o nowe produkty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jeśli nie więc nie widzisz obecnie poszukiwanych artykułów, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (77) 44 55 611 lub mailowo pod adresem: zamowienia@meridus.pl. Przedstawimy Ci naszą pełną ofertę w atrakcyjnych cenach!

Wyświetlanie 1–15 z 128 wyników

Zbiorniki magazynowe — charakterystyka

Zbiorniki magazynowe pozwalają na składowanie substancji niebezpiecznych w sposób niezagrażający człowiekowi i środowisku, chronią m.in. przed możliwością przedostawania się substancji niebezpiecznych do wód. Są to kompletne rozwiązania dla bezpiecznego przechowywania oraz przenoszenia i przewożenia wszelkich niebezpiecznych substancji. Zbiorniki oleju opałowego czy na zużyty olej silnikowy spełniają wszystkie wymagane przepisy bezpieczeństwa, a ponadto posiadają wiele inteligentnych detali, dzięki którym idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników np.:

  • wąż ssący,
  • wąż napełniający,
  • wskaźnik poziomu,
  • optyczny wskaźnik nieszczelności,
  • zintegrowane uchwyty.

Niektóre egzemplarze mają wbudowaną wannę wychwytową z ocynkowanej blachy stalowej i z pojemnikiem wewnętrznym z PE w zestawie ze wskaźnikiem stanu napełnienia, optycznym wskaźnikiem wycieku i uchwytami. Zbiorniki na olej napędowy lub opałowy ma niską konstrukcję umożliwiającą napełnianie ich bez podestu.

W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące produkty:

  • pakiet podstawowy premium zawierający wykonany z blachy stalowej ocynkowanej zbiornik na olej napędowy UNI 1 000 l z pompą elektryczną i samozasysającą, automatyczną dyszą i innymi niezbędnymi elementami,
  • zbiorniki na wodę z polietylenu o pojemnościach 60, 100, 150, 200, 300 i 500 l z nakrętką o średnicy 220 mm i dwoma uchwytami do transportu,
  • duży zbiornik na wodę z polietylenu o powierzchni postojowej dostosowanej do 600 l.

Wysokiej jakości zbiorniki magazynowe i na odpady gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno podczas przechowywania, jak i transportu niebezpiecznych substancji.

Zbiorniki magazynowe w ofercie Meridus

Zbiorniki magazynowe na olej napędowy, opałowy, wodę czy na odpady zapewniają bezpieczne przechowywanie tych substancji oraz przyczyniają się do zachowania porządku wewnątrz magazynu. Wszystkie są produktami wysokiej jakości, spełniającymi wymagane prawem normy. Oprócz nich mamy w ofercie inne rodzaje pojemników jak beczki metalowe, baniaki czy mobilne stacje paliw.

Naszym klientom oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresu aktualnie wymaganych w przedsiębiorstwach zabezpieczeń BHP. Szeroka gama produktów jest na bieżąco uzupełniania, dlatego niektórych z nich nie ma jeszcze na stronie. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego Ci produktu, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy z pewnością zaoferują Ci to, czego szukasz!