Praca w trudnych warunkach wymaga odpowiedniego obuwia. Kalosze robocze z trwałych i funkcjonalnych tkanin i materiałów, są zabezpieczeniem przed niską i wysoką temperaturą, ślizganiem się na mokrej powierzchni i wypadkami. Gumowce BHP chronią pracownika przed groźnymi czynnikami zewnętrznymi, dlatego wymagane są jako element wyposażenia wielu stanowisk pracy.


Dystrybutor BHP zapewnia odzież i akcesoria ochronne, w tym obuwie robocze, takie jak półbuty robocze przeznaczone do noszenia na budowie, w ogrodzie, na terenie warsztatów i hal produkcyjnych. Polecamy nasze buty robocze zimowe! W sklepie dostępne są też kalosze BHP, odporne na działanie wody, olejów, temperatury i innych czynników. W razie problemów z wyborem chętnie służymy doradztwem. Nasza oferta wybiega szeroko poza asortyment widoczny na stronie naszego sklepu. Dlatego jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu +48 778 890 988 lub zamowienia@meridus.pl. Z pewnością przedstawimy Państwu interesującą ofertę w konkurencyjnej cenie!


Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kalosze robocze – charakterystyka

Gumowce robocze występują w rozmiarach od 36 do 48. Szukając modelu dla siebie, należy sprawdzić, z jakiego materiału zostały one wykonane, jaką mają podeszwę i dodatkowe zabezpieczenia. Nasz asortyment to zarówno kalosze robocze damskie, jak i kalosze męskie robocze. Ze względu na budowę, niektóre modele mogą być przeznaczone do prac wymagających wysokiego zabezpieczenia kostki. Inne sprawdzą się tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed zmienną temperaturą lub substancjami chemicznymi: podczas prac drogowych, budowlanych, produkcji, zarówno na dworze, jak i wewnątrz budynków.

Profilowane gumiaki robocze dostępne są w kilku kolorach, między innymi żółtym, białym, pomarańczowym, brązowym i czarnym. Dzięki temu można dobrać je do pozostałej odzieży ochronnej. Kalosze damskie BHP z naszego sklepu oraz gumowce męskie robocze chronią przed urazami, poślizgnięciem się, kontaktem z wodą, potłuczeniem, złamaniami czy poparzeniami.

Jakie gumowce ochronne wybrać?

Kalosze robocze ocieplane są idealnym rozwiązaniem podczas pracy na dworze i w halach w niskich temperaturach. Są wygodne i komfortowe nawet po kilku godzinach noszenia. Gumowce budowalne zabezpieczają nie tylko przed zwichnięciami i urazami związanymi z nierówną powierzchnią, działaniem substancji, ale również przed porażeniem prądem czy kontaktem z ostrymi lub ciężkimi przedmiotami. Kalosze damskie robocze dzięki szczelnej budowie skutecznie chronią przed substancjami chemicznymi i wodą.

Skontaktuj się z nami a doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednie gumiaki robocze ocieplane, z nylonową wyściółką, wykonane są z PVC, nitrylu lub PU. Utrzymują temperaturę latem i zimą, są antystatyczne, a podeszwa SRC jest antypoślizgowa. Niektóre kalosze BHP damskie i męskie mają stalowy nosek i niemetaliczną wkładkę antyprzebiciową. Do prac w ogrodzie polecamy też niskie kalosze bez ochrony.