Transport i przechowywanie materiałów niebezpiecznych określone jest szczegółowymi przepisami. Pojemniki transportowe muszą spełniać wyznaczone normy, ustalone w międzynarodowej umowie dotyczącej przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). W naszym sklepie znajdziesz pojemniki transportowo-magazynowe wysokiej jakości, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i minimalizują ryzyko wydostania się przewożonych materiałów. Oferujemy pojemniki różnego typu, przeznaczone do materiałów stałych i cieczy.

Asortyment naszego sklepu stale się powiększa, a baza produktowa jest uzupełniana na bieżąco. Duża ilość produktów nie widnieje na stronie sklepu, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Więcej informacji uzyskasz pod nr telefonu +48 778 890 988 – nasi profesjonalni doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Kontakt możliwy jest również za pośrednictwem poczty elektronicznej: zamowienia@meridus.pl. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu sprzedażowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Pojemnik transportowy z pokrywą – gwarancja bezpieczeństwa

Przechowywanie i przewóz materiałów niebezpiecznych musi odbywać się w specjalnych pojemnikach. W naszym sklepie kupisz pojemniki transportowe zamykane, które zapewniają pełne bezpieczeństwo i chronią środowisko naturalne. Pojemniki wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia, a wygodna pokrywa uniemożliwia wydostanie się zawartości na zewnątrz. Sprawdzonym rozwiązaniem są pojemniki transportowe plastikowe, charakteryzujące się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Do przechowywania i transportu znacznych ilości materiałów sprawdzą się wygodne skrzynie plastikowe transportowe. Są pojemne i wykonane z wytrzymałych materiałów, dlatego też często są stosowane do przewożenia różnych substancji na długich dystansach.

Pojemniki transportowe – sklep online

Nasz sklep to dystrybutor prowadzący sprzedaż online. W ofercie znajdują się m.in. ubrania robocze, akcesoria zapewniające bezpieczą pracę czy pojemniki transportowe. Cena większości artykułów jest konkurencyjna, dlatego zachęcamy do kontaktu z doradcami. W naszym sklepie można kupić pojemniki na materiały niebezpieczne takie jak:

  • skrzynia transportowa plastikowa;
  • pojemnik transportowy zamykany;
  • duży pojemnik transportowy;
  • skrzynia transportowa duża;
  • zbiorniki na olej napędowy.

Wszystkie nasze produkty posiadają stosowne oznaczenia i certyfikaty zgodne z międzynarodowymi standardami. Oferujemy produkty znanych i cenionych producentów z branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Współpracujemy z firmami tj. Ecosafe, Krause, MASKPOL, czy Resin. Meridus to dystrybutor BHP oferujący profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!