Wielogodzinna praca w pozycji stojącej niekorzystnie wpływa na zdrowie pracowników. Maty antyzmęczeniowe zapewniają większy komfort pracy i lepszą wydajność. Zapobiegają problemom zdrowotnym kończyn dolnych i pleców. Korzystne działanie mat zostało potwierdzone licznymi badaniami.


Nasza oferta wybiega szeroko poza produktu widoczne na stronie sklepu. Jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu +48 (77) 44 55 611 / zamowienia@meridus.pl


Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Maty ergonomiczne – większa wygoda i bezpieczeństwo

W zakładach pracy, w których konieczna jest praca w pozycji stojącej, maty ergonomiczne są niezastąpione. Zapewniają większe bezpieczeństwo, dzięki właściwościom antypoślizgowym i amortyzacje od twardego podłoża. Pofałdowana powierzchnia maty zmienia nacisk stóp względem podłoża, powodując ledwie dostrzegalne ruchy mięśni nóg. Maty antyzmęczeniowe przemysłowe gwarantują większy komfort na stanowisku pracy i zmniejszają bóle związane z długotrwałym staniem na twardej i zimnej posadzce.

Gdzie sprawdzają się maty antyzmęczeniowe?

Wybór właściwej maty musi być dopasowany do miejsca pracy. Niektóre maty przeznaczone są na stanowiska suche, z kolei inne mogą z powodzeniem ułatwiać pracę na stanowiskach mokrych, gdzie konieczna jest dodatkowa izolacja zwiększająca bezpieczeństwo i minimalizująca ryzyko potknięcia. Maty sprawdzą się więc w dużych zakładach pracy, przy liniach produkcyjnych, czy w sklepach wielkopowierzchniowych. Koszty zakupu zależą od danego stanowiska i powierzchni miejsca, gdzie konieczne są maty antyzmęczeniowe. Cena produktu jest więc zróżnicowana dla poszczególnych miejsc pracy.

Maty antyzmęczeniowe – sklep Meridus

Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo oraz wydajność swoich pracowników, postaw na sprawdzone maty antyzmęczeniowe. Sklep Meridus jako dystrybutor BHP oferuje różnego rodzaju wykładziny ergonomiczne, które niwelują uczucie zmęczenia. Dostępne w sklepie wykładziny przemysłowe, wykonane są z najwyższej jakości materiałów łatwych w utrzymaniu. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju maty antyzmęczeniowe. Online możesz kupić również produkty, które nie są widoczne na stronie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy mamy interesujący Cię produkt.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • maty zmęczeniowe BHP;
  • ubrania robocze;
  • sprzęty ochrony osobistej;
  • sprzęt strażacki i ratunkowy tj. gaśnice.