Wywieszki- Lock Out Tag Out

Zawieszki informacyjne LOTO to zawieszki ostrzegawcze, które służą do graficznego i słownego oznaczania i informowania o niebezpieczeństwie. Są nieodłączną częścią systemu Logout Tagout, czyli procedury ochrony pracowników przed potencjalnym zagrożeniem w trakcie konserwacji maszyn i innych urządzeń. Informują o tym, że dany sprzęt jest wyłączony z użytkowania na czas serwisu i ze względów bezpieczeństwa nie można go uruchomić do czasu zakończenia prac i zdjęcia zawieszki LOTO.


Jako hurtownia, a zarazem doradca i dystrybutor BHP oferujemy zawieszki ostrzegawcze Tagout od sprawdzonych marek. Nasz asortyment znacznie wykracza poza to, co prezentujemy obecnie na stronie www. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, zadzwoń lub napisz do nas (+48 (77) 44 55 611 / zamowienia@meridus.pl), a z pewnością dostarczymy Ci produkty i rozwiązania, których oczekujesz!


Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Do czego przydadzą się zawieszki informacyjne LOTO?

Zawieszki informacyjne LOTO są wyrazistym nośnikiem waznych informacji:

  • ostrzegają o tym, że dana maszyna lub urządzenie są zablokowane na czas prac serwisowych czy konserwacyjnych oraz że nie można ich włączyć do czasu zakończenia prac i zdjęcia zawieszki LOTO,
  • wskazują osobę odpowiedzialną za założenie blokady zabezpieczającej Lockout,
  • wskazują osobę odpowiedzialną za zdjęcie blokady Lockout,
  • informują o tym, jak długo potrwa konserwacja lub naprawa danego urządzenia.

Przywieszki ostrzegawcze w meridus.pl

Oferujemy zawieszki LOTO z wytrzymałych tworzyw, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne jak wilgoć czy promieniowanie UV. Nadają się do zastosowania w różnych miejscach, gdyż są odporne również na oleje, wodę czy substancje ropopochodne. Zawieszki ostrzegawcze są dwustronne i mają dziurki ułatwiające ich zawieszenie w widocznym miejscu. Znajdziesz na nich przestrzeń na odręczne zapiski, np. imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za założenie oraz zdjęcie blokady. Wyraziste kolory zawieszek LOTO powodują, że są one lepiej widoczne i dobrze odgrywają swoją rolę ostrzegawczą. Tym samym zwiększają bezpieczeństwo pracowników.

Na zawieszkach LOTO znajdziesz między innymi takie hasła ostrzegawcze jak:

  • UWAGA STOP
  • Nie załączać założona blokada
  • Maszyna zablokowana przez…
  • Nie używać! Maszyna zablokowana
  • i inne.

Profesjonalne zabezpieczenia LOTO i doradztwo w zakresie rozwiązań BHP

Jesteśmy doświadczonym doradcą rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia i życia w pracy, który zaopatruje przedsiębiorstwa, firmy i różnego rodzaju zakłady produkcyjne w sprawdzone, aktualne z wymogami prawa oraz solidne rozwiązania LOTO i nie tylko. Współpracujemy z renomowanymi markami, dlatego oferujemy wyłącznie dobrej jakości produkty, które pomogą Ci zadbać o ochronę zdrowia i życia pracowników.

Oferujemy także pozostałe zabezpieczenia Lockout Tagout, wśród nich:

Szukasz konkretnych rozwiązań lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie aktualnych wymogów BHP? Skontaktuj się z nami: telefonicznie: +48 (77) 44 55 611 lub mailowo: zamowienia@meridus.pl! Znajdziemy i dostarczymy rozwiązania, których szukasz. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i doskonałej jakości produkty sprawdzonych marek. Sprawdź całą ofertę meridus.pl!