Ochrona dróg oddechowych jest wskazana w szkodliwych warunkach pracy. Maski pełnotwarzowe chronią przed przedostawaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń podczas oddychania. Podczas wyboru odpowiedniego produktu, należy kierować się specyfiką miejsca pracy.


Nasza oferta wybiega szeroko poza produktu widoczne na stronie sklepu. Jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu +48 (77) 44 55 611 / zamowienia@meridus.pl


Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Maski ochronne pełnotwarzowe – zastosowanie

Praca w niebezpiecznych warunkach wymaga stosowania dodatkowych środków. W miejscach, gdzie istnieje zagrożenie wdychania toksycznych substancji czy pyłów, konieczne jest używanie osłony, dzięki której mikroskopijne cząstki nie przedostaną się do płuc. Maski ochronne pełnotwarzowe zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami, filtrują powietrze, zabezpieczają twarz przed wpływem szkodliwych związków. Szczegółowe parametry maski powinny zawsze być dopasowane do warunków w miejscu pracy.

Maska całotwarzowa – najważniejsze cechy

Komfort użytkowania jest równie ważny, jak ochrona przed szkodliwymi substancjami. Maska całotwarzowa powinna być wyposażona w dopasowane do rodzaju zanieczyszczeń filtry i pochłaniacze. Równie istotny jest zawór eliminujący parowanie, który zapewnia lepszą widoczność. Maski przeciwpyłowe pełnotwarzowe nie mogą ograniczać pola widzenia. Powinny gwarantować dobre dopasowanie do twarzy, które także niweluje zagrożenie związane ze wdychaniem zanieczyszczonego powietrza. Maska ochronna całotwarzowa minimalizuje ryzyko związane z pracą w trudnych warunkach, dba o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Sklep Meridus – akcesoria i sprzęt BHP

Akcesoria takie jak maska przeciwpyłowa całotwarzowa umożliwiają bezpieczną pracę, niezależnie od okoliczności. Tego rodzaju Środki Ochrony Dróg Oddechowych przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Maski pełnotwarzowe z filtrem stosowane są w zakładach pracy i sytuacjach kryzysowych. Jako dystrybutor BHP Meridus oferuje zróżnicowany wybór sprzętów i akcesoriów takich jak:

Sklep online oferuje maski pełnotwarzowe w przystępnych cenach, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.