Profesjonalna osłona twarzy stanowi jeden z obowiązkowych elementów środków ochrony indywidualnej. W tej kategorii znajdą Państwo trwałe, bezpieczne i certyfikowane osłony twarzy dopasowane do wymogów branży. Pragniemy również dodać, że jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu +48 778 890 988 / zamowienia@meridus.pl. Nasza oferta jest znacznie szersza niż widoczne na stronie osłony twarzy. Pomożemy również w dopasowaniu odpowiednich rozwiązań do wymagań i specyfikacji danej branży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Osłona twarzy zgodna z wymogami przepisów BHP

Osłony twarzy dzieli się na kilka kategorii. To akcesoria, które mają za zadanie chronić twarz przed czynnikami chemicznymi lub mechanicznymi występującymi na danym stanowisku. Osłona na twarz może być wykonana z materiałów takich jak np. poliwęglany lub acetaty, a dobra osłona przeciwodpryskowa będzie wykonana z siatki metalowej.

Przyłbice BHP stosowane są w wielu branżach, gdzie jednym z czynników zagrażających jest np. narażenie na działanie środków chemicznych, promieniowaniem, czy też uderzeniem cząsteczek stałych. Wybór osłony twarzy jest niezwykle ważny i nierzadko bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wykonywania zawodu.

Przyłbica BHP – kask z osłoną twarzy, jest jednym z obowiązkowych elementów ochronnych osób pracujących na stanowisku spawacza. Niektóre osłony na twarz z plexi mogą być wyposażone w dodatkowe filtry, które mają za zadanie chronić przed szkodliwym promieniowaniem.

Wybierając osłony twarzy, proszę pamiętać o tym, że większość z nich przeznaczona jest do umieszczenia na hełmie ochronnym. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak w prawidłowy sposób skompletować niezbędny zestaw ochronny – zapraszamy do kontaktu!

Osłona twarzy – dostępne rodzaje

Osłony twarzy z oferty naszego sklepu online to produkty takie jak np.:

  • przyłbica BHP,
  • kask z osłoną twarzy,
  • osłona twarzy do kosy spalinowej (np. uniwersalna osłona na twarz plastikowa),
  • osłony twarzy przeciwodpryskowe (np. osłona twarzy do szlifowania),
  • wymienne osłony do przyłbicy,
  • i wiele innych produktów z branży BHP.

Oferujemy przyłbice ochronne BHP znanych i rekomendowanych w branży marek. Wszystkie spełniają wymogi europejskich norm jakościowych ISO. Przezroczysta osłona twarzy nie ogranicza pola widzenia podczas realizowania wymagających precyzji prac. W przypadku osób zajmujących się spawaniem – polecamy osłony przeciwodpryskowe, odporne na działanie szkodliwego promieniowania i wysokich temperatur.

Przyłbica BHP i inne osłony twarzy

Plastikowa osłona na twarz i inne akcesoria ochronne z tej kategorii nie są jedynymi elementami z naszej oferty, których Państwo poszukują? Jako bezpośredni dystrybutor BHP proponujemy również:

Poza sprzedażą produktów BHP i PPOŻ. oferujemy także fachowe wsparcie doradcze w zakresie dopasowania ochrony BHP odpowiadającej wymaganiom prawnym w Państwa branży. Zachęcamy do kontaktu!