Rękawice specjalistyczne z naszej oferty są przeznaczone do ochrony dłoni przed zagrożeniami mechanicznymi, termicznymi, chemicznymi itp. Wszystkie rękawiczki specjalistyczne, które zebraliśmy w tej kategorii, spełniają restrykcyjne, europejskie normy jakościowe ISO i są zgodne z normami BHP obowiązującymi w polskim prawie. Jeżeli nie znajdą Państwo produktu, który spełni Państwa oczekiwania – zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 778 890 988 lub mailowego, pod adresem zamówienia@meridus.pl. Nasza oferta wybiega szeroko poza produkty widoczne na stronie sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Rękawice specjalistyczne dla wielu branż

Rękawice specjalistyczne BHP z naszego katalogu to jeden z obowiązkowych środków ochrony indywidualnej. Chronią przed zagrożeniami o wysokim, średnim i niskim poziomie ryzyka, a zakres ich ochrony wynika z konstrukcji i tworzywa, z jakiego zostały wykonane. Tym samym wyróżnia się:

  • rękawice ochronne zgodne z normą EN 388:2016+A1:2018, odporne na ścieranie, przecięcie, rozdarcie, przekłucie, przecięcie lub uderzenie,
  • rękawice specjalistyczne zgodne z EN ISO 374-1:2016 Typ A, przeznaczone do ochrony przed wysokim ryzykiem chemicznym (np. acetonem, metanolem, acetonitrylem, kwasami: siarkowym, azotowym, octowym, formaldehydem, roztworem amoniaku itp.)
  • rękawice specjalistyczne BHP z normą EN ISO 374-1:2016 Typ B, które chronią przez Rękawice chroniące przed średnim ryzykiem chemicznym,
  • rękawiczki specjalistyczne z normą EN ISO 374-1:2016 Typ C, chroniące przed niskim ryzykiem chemicznym,
  • a także rękawiczki laboratoryjne i medyczne z normą EN ISO 374-5:2016, które stanowią skuteczną ochronę przed groźnymi patogenami (bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroorganizmy).

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również profesjonalne rękawice, które zabezpieczają skórę dłoni przed działaniem wysokich temperatur, a także odpryskami spawalniczymi. To dobry wybór dla osób pracujących w zawodzie spawacza.

Rękawice specjalistyczne BHP – online. Duży wybór produktów w przystępnych cenach

Poza wyżej wymienionymi, w ofercie znajdą Państwo również rękawice specjalistyczne BHP chroniące przed niskimi temperaturami (z normą EN 511:2006), rękawiczki specjalistyczne BHP chroniące przed urazami mechanicznymi (np. przecięciem), a także profesjonalne rękawiczki o właściwościach antyelektrostatycznych rekomendowane do noszenia w strefach zagrożonych wybuchem.

Sklep MERIDUS — rękawice specjalistyczne i inne akcesoria BHP

Jeżeli interesują Państwa rękawice specjalistyczne – cena, dostępność i ich rodzaje wskazane są na naszej stronie. W razie potrzeby zamówienia rękawic innego rodzaju – zachęcamy do kontaktu. Jako bezpośredni dystrybutor BHP możemy sprowadzić inne, potrzebne akcesoria na specjalne zamówienie. Polecamy również pozostałe środki ochrony oczu i twarzy.

Specjalizujemy się w sprzedaży i doradztwie produktów z branży BHP i PPOŻ, W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!