Ognioodporne rękawice spawalnicze stanowią jeden z niezbędnych elementów ochrony dłoni, nadgarstków, a nawet ramion (w przypadku bezrękawników) przed czynnikami zagrażającymi przy pracy. W tej kategorii zebraliśmy najlepsze, rękawice do spawania wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów (np. ze skóry bydlęcej). Pragniemy podkreślić, że nasza oferta wybiega poza produkty widoczne na stronie sklepu. Jeżeli żadne rękawice spawalnicze widoczne w tej kategorii nie spełniają Państwa wymagań – zachęcamy do kontaktu +48 778 890 988 / zamowienia@meridus.pl.

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

Profesjonalne rękawice spawalnicze typu A i typu B

Rękawiczki spawalnicze z naszej oferty zaliczają się do niezbędnych środków ochrony indywidualnej i stanowią jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia w wielu branżach. W naszej ofercie znajdą Państwo rękawice chroniące przed odpryskami spawalniczymi, rękawice spawalnicze ognioodporne, a także rękawiczki spawalnicze BHP, które chronią przed ciepłem konwekcyjnym i kontaktowym. Dla spawaczy spawających łukiem elektrycznym możemy zaproponować rękawiczki do spawania chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV pochodzącym od łuku. Warto również dodać, że rękawice spawalnicze skórzane chronią również przed różnorodnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Rękawice spawalnicze dzieli się na dwa typy:

  • Rękawiczki do spawania typu A, które gwarantują najwyższą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi przy jednoczesnym ograniczeniu zręczności przy wykonywaniu różnego rodzaju prac.
  • Rękawice spawalnicze typu B, które pozwalają na wygodniejsze wykonanie precyzyjnych prac. Gwarantują większą zręczność, ale jednocześnie niższą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Rękawice spawalnicze ze skóry bydlęcej i koziej oraz inne akcesoria do spawania

Oferujemy rękawice spawalnicze skórzane długie i krótkie, a także tuleje ochronne i inne akcesoria BHP. To produkty znanych i polecanych w branży marek. Certyfikowane i zgodne z europejskimi wymogami jakościowymi EN ISO. Jako doświadczony sklep BHP oferujemy również inne akcesoria i odzież do spawania:

Poza sprzedażą produktów BHP i PPOŻ. proponujemy również fachowe wsparcie doradcze w zakresie dopasowania najlepszej ochrony BHP odpowiadającej wymaganiom prawnym w Państwa branży. Zachęcamy do kontaktu!