Proponujemy szeroki wybór odzieży dla pracowników, w tym bezrękawniki robocze, kamizelki robocze czy kamizelki BHP. Wszystkie te produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz co równie ważne są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Chętnie podpowiemy, jakie bezrękawniki robocze ocieplane sprawdzą się w danej branży. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki termin realizacji nawet dużych zamówień. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie kamizelki męskie i damskie robocze można zakupić za pośrednictwem naszego sklepu online.


Nasz asortyment jest stale uzupełniany i poszerzany. Obecnie jest znacznie większy niż widoczny na stronie sklepu, dlatego, jeśli nie widzą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Z pewnością będziemy mogli pomóc.

Wyświetlanie 1–15 z 34 wyników

Kamizelki i bezrękawniki robocze — odblaskowe propozycje dla bezpieczeństwa

Każdy pracodawca musi zadbać o bezpieczne warunki pracy. Dobrym wyborem są kamizelki odblaskowe BHP, które zapewniają widoczność także po zmroku. Sprawdzą się dla wszystkich pracowników, którzy wieczorami poruszają się np. po placach manewrowych. Kamizelka robocza odblaskowa zapewni im zdecydowanie większe poczucie bezpieczeństwa.

Mamy też propozycję dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o rozpoznawalność swojej firmy. Kamizelki odblaskowe BHP z nadrukiem to świetna opcja zarówno dla pracowników, jak i podmiotów, z którymi współpracują. Dzięki nim istnieje dodatkowa szansa zareklamowania firmy m.in. na ulicach dużych metropolii podczas realizacji zleconych prac. Kamizelki robocze bhp z nadrukiem i odblaskiem to także pewność widoczności w słabo oświetlonych przestrzeniach.

Bezrękawniki robocze ocieplane — większy komfort pracy w zimne dni

Kamizelki i bezrękawniki robocze ocieplane to rewelacyjne warianty, które zapewnią komfort cieplny. Znakomicie sprawdzą się w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz w chłodne wieczory. Kamizelka robocza ocieplana z kieszeniami pozwala na częściowe zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi, zimnymi podmuchami wiatru. Bez wątpienia ocieplacz roboczy męski oraz kamizelki damskie to produkty, które warto mieć w zanadrzu na chłodną porę.

Nasz sklep online zapewnia odzież roboczą oraz indywidualne doradztwo. Jako oficjalny dystrybutor BHP możemy zaoferować pełny asortyment odzieży dla pracowników, w tym:

Nasi doradcy chętnie podzielą się swoją wiedzą w kwestii doboru produktów. Oferowane kamizelki i bezrękawniki robocze umożliwią spełnienie przepisów BHP. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, którą dostarczamy z każdym produktem!