Praca na zewnątrz np. w branży budowlanej lub drogowej charakteryzuje się wysoką ekspozycją na zróżnicowane czynniki atmosferyczne. W naszej ofercie można zaleźć profesjonalne kurtki robocze przeciwdeszczowe. To odzież, która gwarantuje dobrą ochronę nie tylko przed opadami atmosferycznymi, ale również wiatrem i chłodem. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubranie przeciwdeszczowe można kupić w naszym sklepie! Oferujemy zgodne z przepisami BHP, wygodne i oddychające, dłuższe płaszcze przeciwdeszczowe robocze i kurtki nieprzemakalne robocze. Niektóre z propozycji są wzbogacone o bezpieczne elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność po zmroku.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jak samodzielnie dopasować ubranie przeciwdeszczowe robocze do czynników zagrażających w miejscu pracy i obowiązujących przepisów BHP – zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści chętnie udzielą fachowych porad i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wyświetlanie 1–15 z 36 wyników

Płaszcze i kurtki robocze przeciwdeszczowe – letnie i zimowe

Odzież przeciwdeszczowa robocza powinna zapewniać nie tylko odpowiednią ochronę przed wilgocią, deszczem i wiatrem, ale również zapewniać komfort termiczny podczas wykonywania prac outdoorowych. Kurtka robocza przeciwdeszczowa z naszej oferty dostępna jest w wielu wariantach do wyboru – wersji lżejszej i z podpinką. Wiele modeli dostępnych jest w kolorach ostrzegawczych, z dodatkowymi elementami odblaskowymi. Kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa poza podstawowym zakresem ochrony zwiększa widoczność po zmroku, co redukuje ryzyko wypadków drogowych, na budowie itp. Z kolei płaszcz przeciwdeszczowy męski roboczy (i w wersji dla kobiet) wyróżnia się większą powierzchnią ochronną. Płaszcze są dłuższe, dzięki czemu zapobiegają przemoczeniu nie tylko górnej części garderoby, ale również stanowią dodatkową ochronę nóg. W połączeniu z trzewikami, kaloszami lub woderami stanowią doskonałą ochronę przeciwdeszczową.

Kurtka przeciwdeszczowa BHP – wysoka ochrona i uniwersalne zastosowanie

Jeżeli żadne ubranie robocze przeciwdeszczowe z naszej oferty nie spełni Państwa oczekiwań – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Możemy zrealizować indywidualne zamówienie na produkty, których nie widać na naszej stronie.

Jako bezpośredni dystrybutor BHP proponujemy duży wybór profesjonalnych kurtek przeciwdeszczowych do pracy. Ponadto, w naszym katalogu znajduje się również:

Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi jest równie ważna, jak prewencja przed urazami mechanicznymi. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubranie robocze przeciwdeszczowe okaże się najlepszych rozwiązaniem w Państwa branży!