Wygodne bluzy robocze czy ocieplane polary robocze dla pracowników idealnie zabezpieczają przed zimnem. Dla naszych klientów przygotowaliśmy obszerną ofertę zawierającą swetry, polary i bluzy BHP, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. W naszym asortymencie znajduje się szeroki przedział rozmiarów, ciekawa kolorystyka, trwałe materiały i interesujące wzory.


Cały czas uzupełniamy i poszerzamy naszą ofertę produktową. Obecnie jest ona znacznie większa niż widoczna na stronie sklepu. Jeżeli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Nasi pracownicy z pewnością będą mogli pomóc. Oferujemy także profesjonalne doradztwo — przygotujemy idealną propozycję dedykowaną każdej firmie.

Wyświetlanie 1–15 z 195 wyników

Bluzy i polary robocze — niezbędne w pracy na zewnątrz

W sklepie online meridus.pl zaopatrzy się każdy, ponieważ oferujemy ciepłe bluzy robocze damskie i męskie w różnych projektach i rozmiarach. Naszym klientom dostarczamy produkty wysokiej jakości wyłącznie od znanych i renomowanych na rynkach europejskich producentów. Polary męskie to ubrania robocze, które dzięki wysokiej gramaturze materiału zapewnią skuteczną ochronę przed zimnem i wiatrem. Te produkty rewelacyjnie sprawdzą się, gdy nadejdzie jesień, a wraz z nią chłodne dni.

Jednym z naszych produktów jest bluza robocza biała, która jest najczęściej wybierana przez pracowników służby medycznej czy osoby z branży gastronomicznej. Ciepłe bluzy męskie robocze są wykonane z jakościowych materiałów charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne jak zaciągnięcia czy podarcie. Wszystko to sprawia, że nasza odzież z całą pewnością posłuży przez długi czas.

Bluzy i polary robocze odblaskowe — dla dobrej widoczności

Bluzy robocze odblaskowe, to sposób na sprostanie przepisom BHP oraz zapewnienie bezpieczeństwa, podczas przemieszczania się po zmroku. Odpowiednia widoczność wieczorem jest niepodważalnym argumentem, by postawić na ten produkt. Ciepła bluza robocza posiadająca widoczne odblaski będzie idealnym wyborem dla robotników drogowych, którzy często po zmierzchu wykonują swoje obowiązki. Natomiast bluza robocza damska posiadająca szerokie jasne paski odbijające strumień światła to dedykowana propozycja dla kobiet, zapewniająca im poczucie bezpieczeństwa.

W naszym sklepie online można znaleźć nie tylko bogatą ofertę polarów, bluz i swetrów roboczych, ale także wiele innych produktów. Oferujemy kompleksowe wyposażenie BHP, w tym:

Meridus to nie tylko dystrybutor BHP, ale także zespół doradców, którzy z przyjemnością pomogą w doborze idealnego produktu. Zapraszamy do kontaktu!