Kombinezony ochronne to jedne z ubrań roboczych używanych na co dzień w wielu różnych specjalistycznych branżach. Ta odzież jest niezbędna, by zadbać o ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Kombinezony robocze to jedne z obowiązkowych ubiorów, które muszą zapewnić pracodawcy. W ofercie posiadamy kombinezony robocze męskie i damskie dostępne we wszystkich rozmiarach i kolorystyce. Możemy zrealizować także zbiorcze zamówienie na specjalistyczne skafandry ochronne odpowiednie dla danej branży.


Nasza oferta jest stale poszerzana i uzupełniana. Jest ona znacznie szersza niż widoczna na stronie sklepu. Jeśli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 778 890 988 lub poprzez mail: zamowienia@meridus.pl. Nasi pracownicy z pewnością będą mogli pomóc.

Wyświetlanie jednego wyniku

Kombinezony ochronne — rodzaje

Kombinezony robocze dzielą się na kilka różnych typów w zależności od wykonywanej profesji. Nasi doradcy podpowiedzą, jakie kombinezony ochronne spełnią wymagania BHP w danej działalności. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • kombinezony malarskie,
  • kombinezony ochronne jednorazowe,
  • kombinezony przeciwpyłowe,
  • kombinezon roboczy zimowy.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, więc każdy ochronny kombinezon roboczy cechuje się wysoką jakością i trwałością.

Kombinezony robocze — dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Podstawowym zadaniem, jakie spełnia kombinezon roboczy, jest zabezpieczenie ciała przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapewniają one ochronę przed takimi urazami jak choćby uszkodzenia skórne czy poparzenie żrącymi substancjami chemicznymi. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy, co dodatkowo definiuje klasę ich wykonania.

Polecamy także jednorazowe kombinezony ochronne będące idealnym wyborem dla osób, którym zależy na zabezpieczeniu odzieży wierzchniej. Dobrze sprawdzają się także w pracy z takimi materiałami jak azbest czy wełna mineralna. Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają kombinezony jednorazowe, jest ich lekkość oraz zapewnienie swobody ruchów. Wszystko to sprawia, że, komfort pracy ulega znacznej poprawie.

Meridus.pl jako dystrybutor BHP oferuje profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Asortyment sklepu to nie tylko kombinezony robocze, ale także bogaty wybór produktów ochronnych. Nasza oferta to m.in.:

Zapraszamy do sprawdzenia oferty meridus.pl, gdzie można wybrać coverall i pozostałą niezbędną odzież roboczą.