Active Gear – innowacja i profesjonalna ochrona

Dystrybutor Active Gear – sklep Meridus

Active Gear to szwajcarska firma zajmująca się tworzeniem specjalistycznej, innowacyjnej odzieży, obuwia i akcesoriów potrzebnych w wielu branżach. W naszym sklepie oferujemy między innymi szeroki wybór rękawic ochronnych, które: gwarantują ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi (ESD) i nadają się np. dla elektryków, zapewniają izolację termiczną, są wykonane z materiału odpornego na przecinanie, czy gwarantują ochronę termiczną dla spawaczy.

Odpowiednio dopasowane do specyfiki pracy produkty Active Gear sprawiają, że z powodzeniem mogą korzystać z nich pracownicy branż: chemicznej, farmaceutycznej, budowlanej, warsztatów spawalniczych i lakierniczych, jak i magazynów czy chłodni. Rekomendujemy kombinezony Active Gear, które gwarantują bezpieczeństwo i zapewniają skuteczną barierę przed substancjami lotnymi, jak i pyłami. Firma Active Gear oferuje również szeroką ofertę specjalistycznego obuwia dla przemysłu.

Jako dystrybutor BHP oferujemy szeroki wybór odzieży i produktów ochronnych najwyższej jakości, pochodzący od wielu producentów. Przy doborze służymy specjalistycznym doradztwem, aby mieli Państwo pewność, że zakupiona wersja odpowiada ich potrzebom. Wszystkie produkty ochronne w naszej ofercie spełniają obowiązujące normy. Nasz asortyment jest znacznie szerszy niż to, co widać na stronie sklepu, dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani akcesoriami Active Gear lub innej marki, które nie są widoczne w ofercie, to zachęcamy do kontaktu  za pośrednictwem poczty elektronicznej: zamowienia@meridus.pl


Active Gear – innowacja i profesjonalna ochrona

Dystrybutor odzieży i akcesoriów ochronnych Active Gear posiada zespół doświadczonych specjalistów, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania. Ich celem jest maksymalne ograniczenie ryzyk, na które są narażeni codziennie pracownicy wielu branż. Producent współpracuje z uznanymi w Europie laboratoriami certyfikującymi, dlatego jego produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Materiały do produkcji swoich artykułów pozyskuje od dostawców dysponujących najnowocześniejszymi technologiami przy ich wytwarzaniu.

Producent ten jako cel stawia sobie tworzenie pomysłowych rozwiązań, odpowiadających na wyzwania w zakresie bezpieczeństwa, z jakimi pracownicy spotykają się na co dzień. Dzięki temu powstaje innowacyjny i funkcjonalny sprzęt w konkurencyjnych cenach. Duży wybór produktów Active Gear oferuje sklep Meridus.

Produkty firmy Active Gear w ofercie sklepu Meridus

Jako dystrybutor BHP sklep Meridus posiada w swojej ofercie również ochronną odzież Acitve Gear, zapewniającą wysoki stopień bezpieczeństwa. Te specjalistyczne produkty, wykonane w innowacyjny sposób, sprawdzą się doskonale w wielu branżach, np.: budowlanej, farmaceutycznej, lakierniczej czy spawalniczej. W naszym sklepie dostępny jest pełen asortyment produktów BHP tej marki:

  • rękawice Active Gear, w tym do prac precyzyjnych, jednorazowe, antyprzepięciowe, spawalnicze, do prac ogólnych oraz do ochrony przed zimnem,
  • obuwie Active Gear, np. ochronne kalosze robocze,
  • kombinezon ochronny Active Gear zabezpieczający przed wnikaniem cząstek stałych i mgiełek aerozoli, który może być stosowany m.in. w rolnictwie, w pomieszczeniach sterylnych czy podczas usuwaniu azbestu.

Oferta tej firmy jest przez nas stale uzupełniana i poszerzana, dlatego, jeśli na stronie nie ma akurat poszukiwanego przez Państwa produktu, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Dystrybutor i doradca BHP sklep Meridus

Nie jesteśmy tylko sklepem z artykułami BHP. Nasi klienci mogą też liczyć na profesjonalne doradztwo w dziedzinie wymaganych w przedsiębiorstwach zabezpieczeń z zakresu ochrony życia i zdrowia, a także ochrony środowiska. Dzięki temu będą mieć pewność co do właściwego pod względem BHP zabezpieczenia swojej firmy.

Nasi doradcy służą również pomocą podczas wyboru odpowiednich produktów z oferty oraz informują o dostępności poszczególnych artykułów. Zapraszamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10