Ardon to czeski producent odzieży ochronnej, który od lat regularnie wprowadza na rynek nowe produkty. Klienci cenią je za wysoką jakość i korzystne ceny. W ofercie sklepu Meridus znajdą Państwo wiele artykułów tej marki, między innymi bluzy i kurtki ostrzegawcze, które wyróżniają się świetnymi właściwościami mechanicznymi. Wykonane są z tkaniny litej, diagonalnej. Można u nas znaleźć również płaszcze przeciwdeszczowe, które sprawdzą się nie tylko dla pracowników służb drogowych, ale i wędkarzy czy osób pracujących w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Ardon buty robocze to doskonałej jakości produkty, zarówno męskie, jak i damskie. Można tu znaleźć różne modele od półbutów, po obuwie robocze zimowe. Są trwałe, zaś kompozytowy nosek chroni palce i stopy. Do tego wkładka z kevlaru zapewnia ogólną ochronę przed przebiciem. Ardon to także odzież robocza, bardzo popularna — Cool Trend wykonana ze 100% bawełny. Dostępna jest w wielu kolorach w wersjach męskich i damskich.


Dystrybutor BHP Meridus oferuje odzież i produkty ochronne wielu producentów, przy wyborze kierując się wysoką jakością. Nasi doradcy chętnie służą pomocą przy doborze artykułów odpowiadających na potrzeby poszczególnych Klientów. Nasza oferta jest znacznie większa niż widoczna w sklepie. Jeżeli szukają więc Państwo produktów firmy Ardon, których aktualnie nie ma w ofercie na stronie, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 77 44 55 611 lub na adres skrzynki elektronicznej: zamowienia@meridus.pl. Nasi pracownicy z pewnością będą mogli pomóc.


Ardon — czołowy producent odzieży i artykułów BHP

Producent Ardon uznawany jest za jedną z najlepszych firm produkujących odzież i obuwie robocze oraz artykuły BHP. Działa na terenie Europy Zachodniej. Firma została założona w Republice Czeskiej w 2000 r. i od tego czasu zdobyła wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają wysokiej jakości produkty.

Firma posiada własną linię produktów oznaczonych zastrzeżonym znakiem towarowym ARDON®. W jej skład wchodzą:

 • odzież robocza i ochronna,
 • obuwie robocze,
 • okulary ochronne,
 • środki ochrony dróg oddechowych oraz słuchu.

Ardon za cel stawia sobie zapewnienie użytkownikom wysokiej jakości, atrakcyjnych wizualnie i przede wszystkim funkcjonalnych, odzieży i obuwia. Chce, aby pracownicy czuli się wygodnie w trakcie całego dnia pracy, a jednocześnie mieli zapewnione bezpieczeństwo.

Produkty marki Ardon w ofercie sklepu Meridus

Ardon to marka, której w naszym sklepie nie mogło zabraknąć. Posiadamy ich odzież roboczą i ochronną, a wśród niej między innymi:

 • spodnie robocze, np. Ardon R8ed
 • rękawice,
 • polary,
 • koszule,
 • bluzy damskie i męskie,
 • okulary,
 • kombinezony i wiele innych produktów Ardon.

Odzież robocza Ardon jest zaprojektowana i uszyta w sposób zapewniający maksymalną wygodę, a jednocześnie ochronę użytkownikom. Materiały użyte do produkcji są trwałe, odporne na rozerwanie, wzmacniane w miejscach narażonych na przetarcia i dodatkowe obciążenia, takich jak łokcie czy kolana. Posiadają wiele praktycznych kieszeni, ściągaczy czy elementów odblaskowych dodatkowo zwiększających bezpieczeństwo.

Doskonałym uzupełnieniem oferty odzieży roboczej są buty Ardon. W asortymencie można znaleźć między innymi:

 • wysokie trzewiki, np. Ardon Rover S3,
 • półbuty, np. Ardon Digger S1P i Ardon Rasper,
 • czy Ardon Trimmer sandały robocze S1P, czyli buty ochronne z podnoskiem.

Trzewiki doskonale nadają się też do pracy na budowie.

Rękawice Ardon to kolejna grupa produktów tego producenta w naszej ofercie. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak dwoina bydlęca, kevlar, bawełna czy poliester. To jedne z najpowszechniej stosowanych środków ochrony indywidualnej.

Oferta firmy Ardon jest przez nas stale uzupełniana i poszerzana. Jeśli na stronie nie ma jakiegoś produktu, na którym Państwu specjalnie zależy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.

Meridus — sprawdzony dystrybutor i doradca BHP

Jako sklep z artykułami BHP, oprócz produktów firmy Ardon Polska, mamy dostępną również ofertę innych uznanych marek, takich jak: 3M, Active Gear czy Protekt. Nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o nowe marki lub produkty, w których doborze pomogą Państwu nasi doświadczeni sprzedawcy. Zapraszamy do kontaktu, aby potwierdzić dostępność poszukiwanego artykułu. Z przyjemnością przygotujemy i przedstawimy ofertę.

Oprócz dystrybucji zajmujemy się specjalistycznym doradztwem z zakresu zabezpieczeń BHP wymaganych w przedsiębiorstwach, a także ochrony środowiska. Z nami będą mieć Państwo nie tylko najlepszej jakości odzież ochronną i roboczą dla pracowników, ale i pewność, że zapewniacie im właściwą ochronę w pracy. Zapraszamy do współpracy! 

Wyświetlanie 1–15 z 1234 wyników