Hoegert – ceniony producent ubrań roboczych i akcesoriów BHP

Szeroki asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje między innymi produkty marki Hoegert. Produkuje ona narzędzia ręczne, a także tworzoną z solidnych materiałów odzież roboczą. Inwestycja w takie akcesoria jest szczególnie ważna w miejscach, w których pracownicy narażeni są na niebezpieczeństwo.

Akcesoria Hoegert – rozwiązania dla firm

Marka Hoegert znana jest z tworzenia produktów trwałych, których można używać przez długi czas. Wiele zakładów pracy wymaga noszenia odzieży roboczej, zapewniającej ochronę nawet w naprawdę niebezpiecznych warunkach. Akcesoria BHP to między innymi części garderoby do okrycia nóg, ciała, głowy oraz dłoni. Ubrania robocze Hoegert dostosowane są bezpośrednio do warunków, jakie panują wewnątrz danej fabryki czy hali produkcyjnej. Warto zwrócić uwagę szczególnie na bluzy Hoegert oraz gogle Hoegert, które znajdują zastosowanie w niebezpiecznych sytuacjach. Ubrania takie zapobiegają uszkodzeniom ciała, na przykład na skutek kontaktu z chemiczną substancją.

Producent Hoegert dba również o to, by klient był wyposażony w praktyczne narzędzia. To akcesoria wykonane ze stali stopowej, której główną zaletą jest trwałość. Zestaw narzędzi marki Hoegert przyda się w każdej firmie, szczególnie pomocny będzie zestaw nasadek oraz końcówek wkrętakowych.

Profesjonalne narzędzia i akcesoria BHP

Mnogość produktów w kategorii narzędzia zapewnia każdemu klientowi znalezienie czegoś odpowiedniego do sytuacji. Jako sklep BHP posiadamy w ofercie również inne produkty. Szczególnie popularne są obecnie:

Świadczymy także usługi doradcze związane bezpośrednio z dziedziną bezpieczeństwa i higieny pracy. Z takiego profesjonalnego consultingu może skorzystać każda firma.


 


Wyświetlanie 1–15 z 217 wyników