Producent JSP jest liderem na rynku technologii środków ochrony osobistej. Firma została założona w Wielkiej Brytanii. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem artykułów BHP, w tym zaawansowanych technologicznie środków ochrony indywidualnej. Wszystkie one spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele produktów tej marki. Mamy okulary ochronne JSP, które są niezbędne zarówno w pracy na budowie, jak i w górnictwie, czy branży chemicznej bądź mechanicznej. Posiadają zabezpieczenia przeciwmgielne, ale nadają się też do pracy w ekstremalnych warunkach. Kaski JSP z wyściółką z polipropylenu, nie tylko tłumią uderzenia, ale chronią też przed uderzeniami bocznymi, przednimi i tylnymi. Na komfort i wygodę ich noszenia wpływa bardzo dobra wentylacja. W naszej ofercie znajdują się także: barierki ostrzegawcze, pachołki drogowe, czy słupki plastikowe do łańcucha tego producenta. Posiadamy również całe zestawy składające się z kombinezonu ochronnego, półmaski i gogli ochronnych.


Jako dystrybutor BHP oferujemy szeroki wybór sprzętu zapewniającego ochronę podczas pracy na wysokościach, w branży chemicznej, górnictwie i wielu innych. Przy jego doborze, gwarantujemy specjalistyczne doradztwo, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zakupione środki ochrony będą odpowiednie do Waszych potrzeb. Asortyment dostępny w sklepie jest znacznie szerszy niż widoczny na stronie. Jeżeli poszukują Państwo produktów JSP lub innych producentów, których nie ma w widocznej ofercie, prosimy o kontakt poprzez wiadomości na skrzynkę elektroniczną: zamowienia@meridus.pl. Nasi doradcy z całą pewnością będą mogli przygotować dla Was satysfakcjonującą ofertę!


JSP — producent środków ochrony indywidualnej i artykułów BHP

JSP to producent obecny na rynku już od 1964 roku. Od początku  jego celem jest tworzenie innowacyjnych produktów, które znacznie poprawią bezpieczeństwo i higienę pracy. Obecnie jego artykuły można znaleźć już w 90 krajach świata, co świadczy o ich uznaniu i jakości.

Jednymi z najbardziej znanych produktów ochronnych JSP jest kask. Wśród modeli oferowanych przez tego producenta popularne są między innymi: JSP Evo3, Evo8, EvoLite czy Evo2. Do prac wysokościowych dedykowane są modele z czteropunktowymi paskami podbródkowymi i krótkim daszkiem, z możliwością regulacji ich rozmiaru pokrętłem. JSP oferuje też komplety zawierające: okulary schowane pod kaskiem, nauszniki przeciwhałasowe zamocowane do fabrycznych slotów i osłony twarzy. Kaski JSP są też wyposażone w lampki LED i naklejki odblaskowe, poprawiające widoczność i bezpieczeństwo pracujących.

Robocze okulary JSP nie tylko doskonale chronią, ale i mają modny wygląd, np. modele Aquarius, Eclipse czy Cyber. Gogle ochronne skutecznie zabezpieczają oczy przed odpryskami i cieczami. Dla ochrony całej twarzy można zastosować osłony. JSP oferuje także chroniące przed cząstkami stałymi, niektórymi gazami i ich oparami półmaski z zaworkiem, np. JSP Force 8 ze wszechstronnymi zestawami pochłaniaczy i filtrów.

Firma JSP jest także producentem:

 • ochronników słuchu, w tym nauszników przeciwhałasowych i zatyczek dousznych,
 • zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, w tym: szelek, linek, urządzeń samohamownych czy amortyzatorów,
 • akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo drogowe, w tym: barier, pachołków, taśm ostrzegawczych itp.

Oferta JSP w sklepie BHP Meridus

JSP to firma, której produktów nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. To znany i ceniony na całym świecie producent środków ochrony indywidualnej, a jego artykuły są poszukiwane przez Klientów. W ofercie mamy między innymi:

 • ochraniacze słuchu z pałąkiem,
 • uprzęże bezpieczeństwa,
 • ochraniacze nahełmowe,
 • hełmy ochronne,
 • półmaski jednorazowe,
 • maski pełnotwarzowe,
 • filtropochłaniacze,
 • okulary,
 • barierki ostrzegawcze,
 • pachołki drogowe,
 • słupki plastikowe do łańcucha.

Wszystkie produkty JSP spełniają najwyższe normy BHP. Naszą ofertę stale uzupełniamy i poszerzamy o kolejne artykuły tego producenta.

Meridus — doradca i dostawca artykułów BHP

Jako hurtownia artykułów BHP jesteśmy dystrybutorem marki JSP Polska, a także wielu innych uznanych producentów, takich jak: Protekt, 3M czy Dykeno. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, dzięki czemu w jednym miejscu mogą Państwo zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej oraz ubrania robocze i ochronne. To duża oszczędność czasu, ale i pieniędzy, których nie trzeba wydawać na opłacanie wielu dostaw. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą podczas wyboru. Zachęcamy do kontaktu z nimi, aby potwierdzić dostępność i otrzymać specjalnie dla Państwa przygotowaną ofertę.

Zajmujemy się również specjalistycznym doradztwem z zakresu wymaganych przepisami prawa zabezpieczeń BHP oraz ochrony środowiska. Z nami będą mieć Państwo pewność co do właściwego pod względem BHP zabezpieczenia swojej firmy.  Zapraszamy do współpracy!

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników