Justrite – producent produktów do magazynowania i obsługi substancji szkodliwych

Marka Justrite to producent trwałych produktów do przechowywania różnych substancji. Takie wyposażenie znajduje zastosowanie w wielu firmach. Sprawdź, ile korzyści może wyniknąć z zainwestowania w takie rozwiązanie.

Producent Justrite – szeroka oferta marki

Praca z niebezpiecznymi substancjami stanowi ogromne zagrożenie dla każdego pracownika. Konieczne jest zadbanie o kompleksowe wyposażenie firm, które działają właśnie w takiej branży. Niezbędne będą między innymi pojemniki do magazynowania i obsługi substancji, które umożliwią przechowywanie, a także przenoszenie chemikaliów. Szczególnie pomocne są produkty Justrite, których główną cechą jest wytrzymałość. Akcesoria BHP tego typu: wanny, maty, a także pojemniki, nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Co więcej – ochraniają je przed zgubnym wpływem substancji chemicznych.

Wysoka jakość artykułów BHP sprawia, że są one niezastąpione. Marka Justrite proponuje produkty, dzięki którym ciecz będzie odpowiednio zabezpieczona. Ich głównym składnikiem jest polietylen, zapewniający wytrzymałość.

Akcesoria BHP – sklep internetowy Meridus

Wanny wychwytowe, pojemniki, a także solidnie wykonane kosze – te produkty marki Justrite to gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli zależy Ci na tym, by wyposażyć swoją firmę w beczki oraz inne akcesoria BHP do przechowywania niebezpiecznych substancji, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była korzystna dla klientów, dlatego proponujemy im korzystne ceny, a także szybką realizację zamówień. Proponujemy klientom również profesjonalny consulting dotyczący wdrażania systemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Dodatkowo nasz sklep BHP sprzedaje również takie produkty, jak:


 


Wyświetlanie 1–15 z 148 wyników